מרואן קבהא: "באר שבע זו ההגרלה הכי קשה שיכולנו לקבל. יהיה מעניין לפגוש את החברים"

מרואן קבהא מתכונן להתמודדות מול הפועל באר שבע על המקום בשלב הבתים של ליגת האלופות: "יהיה מעניין לפגוש את החברים".

הפועל ב"ש קיבלה אמש(שישי) את שם היריבה אותה תצטרך לעבור בכדי להעפיל לשלב הבתים של ליגת האלופות וזוהי מאריבור הסלובנית בה נמצא הליגיונר מרוואן קבהא. המשחק הראשון בין הקבוצות יתקיים באצטדיון טרנר (16 באוגוסט) והגומלין ייערך בשבוע שלאחריו (22.8) בסלובניה.

מאריבור הסלובנית זכתה בעשור האחרון בשבע אליפויות מתוכן חמש ברציפות שנה אחר שנה, כמו כן שיחקה מספר פעמים בשלב הבתים של ליגת האלופות. על אף הרזומה המרשים, יש מי שיגידו כאן בארץ שמאריבור נחשבת להגרלה נוחה על הנייר אך מנגד הקשר הישראלי שמשחק בשורותיה אמר: "הפועל באר שבע זו ההגרלה הקשה ביותר שיכולנו לקבל".

עוד הוסיף קבהא: "מאוד מרגש לשחק בארץ וכיף מאוד לפגוש את המשפחה ואת החברים יהיה מעניין. צפיתי הרבה בבאר שבע השנה ושנה שעברה אבל זה לא נותן לנו יתרון שאני מכיר אותם הם קבוצה מאוד חזקה"

מגיע לשחק מול החברים בטרנר. קבהא

בסביבתו של קבהא מתכוננים להגעתו לארץ וכבר ארגנו אוטובוס מהכפר עין אל סהלה שייצא לעודד את הקשר במשחק שיתקיים באצטדיון טרנר.

מבין סגל השחקנים של ב"ש אותם יכול לפגוש קבהא במשחק נמצאים מהראן ראדי, לואי טאהא ומוחמד גאדיר שרשם שתי הופעות בהרכב הפותח מול לודוגרץ וכזכור השער שכבש גאדיר במשחק הגומלין מול הבולגרית הוא זה שהעניק לאלופה את העלייה לשלב הבא. אגב, קבהא סיפר שהשלושה(גאדיר, טאהא, ראדי) חברים טובים שלו וכבר שוחח עם טאהא לקראת המפגש המתקרב ביניהם.

#מרוואןקבהא

כתבות נוספות