ג'ונתן לוקה לא הגיע לאימון בני סכנין, הילאל מוסא עשוי לעבור לליגה הפלסטינאית

בצל פרשת מינוי המאמן בבני סכנין, הברזילאי ג'ונתן לוקה לא הגיע לאימון וביקש לעזוב. הילאל מוסא מאוכזב ממעמדו בקבוצה ועשוי לעבור לליגה הפלסטינאית.

סכנין סיימה אמש(שבת) את המשחק מול הפועל חיפה בתוצאת תיקו 1-1 כאשר הובילה כבר מהדקה ה-12' משער של מוחמד כליבאת אך ספגה שער שוויון עוד לפני תום המחצית הראשונה. מבחינת סגל הקבוצה, מי שנעדר והיה מחוץ לסגל הוא השחקן הברזילאי ג'ונתן לוקה שבאותו הזמן מהמועדון נמסר כי הוא חולה ולא יכול היה לקחת חלק במשחק ולא כפי שנטען שברח מהארץ לאחר עזיבתו של המאמן אך הפרשה סביב השחקן הברזילאי לא הסתיימה בצורה הזו.

התפתחויות שליליות בגזרתו. לוק עם המנכ"ל חאלד דוכי

בנוגע לעמדת המאמן, ישנה שביעות רצון מהמאמן איימן חלאילה שעמד על הקווים בשני המשחקים האחרונים והשיג שתי תוצאות תיקו ובעזרת ניצחון במשחק הבא יוכל להוביל את הקבוצה לרבע הגמר. לצד המחמאות, על אף שעל הפרק נמצאת אופציית הצמדת מאמן בעל תעודת PRO לתפקוד בעמדת המאמן יחד עם חלאילה, בהנהלה עדיין עומדים על ההחלטה לקדם משא ומתן עם מאמן בעל ניסיון כאשר שני המאמנים המובילים הם פליקס נעים או עמיר תורג'מן ונעים מסתמן כמועמד מוביל מה גם שהוא מאמן פנוי והמשא ומתן עמו יותר קל לקידום. החלטה סופית בנושא המאמן צפויה להתקבל ביומיים הקרובים.

לא רגוע אצלו בימים האחרונים. סגל בני סכנין

בנושא אחר, השחקן הילאל מוסא צפוי לבקש לעזוב וזאת לאחר שאינו מרוצה מתקופתו האחרונה בקבוצה שכזכור, מוסא חזר מפציעה ארוכה ושב לכושר מלא בשבועות האחרונים. אמש(שבת) לקראת המשחק התבשר מוסא שאינו יהיה חלק מהסגל למשחק מה שאכזב אותו מאוד.

בסביבתו של השחקן כבר סיפרו על כוונותיו לעבור לשחק בליגה הפלסטינאית. כמו כן מקורביו אמרו: "הילאל פגוע לא מעצם העובדה שלא היה בסגל למרות שזה אכזב אותו, אלא מהדרך שבה התבשר שהוא מחוץ לסגל על ידי אחד מאנשי הלוגיסטיקה של הקבוצה ולא מישהו מהצוות המקצועי". כאמור השחקן אינו יכול לקדם משא ומתן עם אף קבוצה עד שלא יקבל שחרור רשמי מקבוצת בני סכנין.

מייצגו של הילאל מוסא עו"ד שרבל ג'ובראן אמר ליאללה ספורט: "״הילאל שחקן מקצוען, נקבל את ההחלטות הנכונות לגבי עתידו"

מעריכים את תפקודו בימים האחרונים. חלאילה יחד עם שחקני בני סכנין

שחקן נוסף שלא מרוצה בקבוצה הוא הברזילאי ג'ונתן לוקה. כבר אמש היה הברזילאי מחוץ לסגל והיום(ראשון) לא נכח באימון. מטעם הקבוצה נאמר אמש שהוא נעדר כיוון שהיה חולה, אך זו תקופה שבסביבתו של הקשר נאמר כי הוא לא מרוצה בקבוצה ולא רק מבחינה מקצועית אלא גם ברמה האישית אינו מרוצה מההתאקלמות בארץ שכן משפחתו לא קרובה אליו ובאופן רשמי הוא ביקש לעזוב את הקבוצה. בסכנין הבהירו "אין קשר בין בקשתו של לוקה לעזוב לבין עזיבתו של סבירסקי, מהרגע שהוא הגיע אלינו היה לו קשה להסתדר והוא לא היה מרוצה".

עוד בנוגע לברזילאי, היום התקיימה פגישה בינו לבין המנכ"ל חאלד דוכי בנוכחות איימן חלאילה שממלא את תפקיד המאמן ובמהלה ניסו להגיע עם הקשר להבנות על מנת להשאירו בקבוצה אך מצד השחקן לא הוצגו דרישות כאלטרנטיבה אלא הוא עומד על בקשתו לעזוב. במועדון אמרו "ננסה להמשיך ולהגיע איתו להסכמות על מנת להשאירו בימים הקרובים אך אם נצטרך להיפרד צריך להבין שיש כאן חוזה ומדובר כאן בסכומי כסף"

#בניסכנין

כתבות נוספות