איימן חלאילה: מאז מכבי חיפה יש שינוי טוב מאוד בקבוצה

בני סכנין תפגוש הערב את הפועל חיפה במסגרת גביע הטוטו. חלאילה: "החלק ההתקפי נראה מצוין"

בני סכנין תארח הערב(שבת) את הפועל חיפה באצטדיון עכו למשחק השלישי במסגרת גביע הטוטו. בין משחק למשחק עברה סכנין לא מעט אירועים אך בקבוצה מזהים שיפור ברמה המקצועית במיוחד לאחר המשחק האחרון. איימן חלאילה שנכון להיום מתפקד בעמדת המאמן הראשי הכין את הקבוצה בימים האחרונים לקראת המשחק השני בו יעמוד על הקווים כאשר בגזרת השחקנים הביעו שביעות רצון רבה מהנעשה באימונים.

איימן חלאילה אמר לקראת המשחק: "כל תוצאה מלבד הפסד היא טובה וכמובן שניצחון הוא הכי טוב אבל אנחנו פחות מסתכלים על תוצאה אלא על הדרך, הדרך שלנו היא נכונה, אין ספק שיש שינוי טוב מאוד מאז מכבי חיפה. סוף כל סוף יש לי סגל רחב יותר ונעשה הכל כדי שהקבוצה תהיה טובה. מבחינת החלק ההתקפי אני חושב שהקבוצה הייתה נראית מצוין בעיקר במחצית השנייה במהלכה גם הגענו לכמה מצבים טובים, תמיד יש מקום לשיפור אבל לא זיהיתי בעיה בחלק ההתקפי"

השחקנים מרוצים יחד איתו. חלאילה במהלך אימון

בגזרת המאמן, רשימת המועמדים נותרה בעינה מלבד בן זקן שירד מהפרק עקב סיכומו בהפועל עפולה מהליגה הלאומית כך שהאופציות של פליקס נעים, עמיר תורג'מן ואלדד שביט במתווה בו יעמוד על הקווים יחד עם איימן חלאילה נותרו על הפרק. לחץ רב מופעל מצד הקהל כמו כן שחקנים בקבוצה הצהירו שמאוד רוצים לראות את חלאילה ממשיך על הקווים אמנם בהנהלה טרם קיבלו החלטה סופית בנושא אך מסתמן שמתעדפים כרגע קידום משא ומתן עם מאמן בעל ניסיון רב יותר. בסכנין אמרו "עד סוף השבוע הבא כבר יהיה לנו מאמן, אחרי המשחק הערב נקדם את זה צעד"

בנוגע להרכב, עדיין יש התלבטות במספר עמדות כאשר המרכזית מביניהן היא בין שאמי לוונדרסון בעמדת המגן השמאלי ובין הקשר הברזילאי לוקה לישראל זגורי בקישור. מי שצפוי בכל מקרה להיות בהרכב הם השוער מתן עמבר, גאנטוס, פאס, עלי עותמן, תמבי סגס, כליבאת, החלוץ הברזילאי גאוצ'ו ומוגרבי.

השחקנים יחד עם איימן חלאילה

על אף שהקבוצה כבר עוסקת בקבלת החלטה על זהות המאמן החדש, סאגת עזיבתו של סבירסקי עדיין לא הסתיימה לחלוטין והבוקר יצאה הודעה מטעם המועדון לפיה בידם הוכחה על כך שסבירסקי מראש לא תכנן לחזור לקבוצה. בהודעה נכתב: "הנהלת בני סכנין הסמיכה חבר הנהלה אשר נכנס לדירה של סבירסקי ובדק את מצב הדירה, הדירה ריקה מכל חפץ אשר שייך לדייר. כל הארונות וחדר השינה מרוקנים מכל חפץ השייך לו או לעזרו אשר שהה אתו ונטש אתו. מסקנה: הדייר בעת נטישתו את הדירה, נעל את הדלת ללא כוונות לחזרה וכל טענותיו תלויות על בלימה. תועדו תמונות ונמסר פרוטוקול ליועץ המשפטי".

בנוסף הודיע המועדון באופן רשמי כי החל מהיום נפתחת מכירת המנויים לעונה הנוכחית כאשר כרטיסי המנוי מוצעים למכירה באשנב הקבוצה הביתית באצטדיון עכו, כמו כן בקרוב תתאפשר הרכישה בחנות המועדון החדשה בסכנין.

#בניסכנין

כתבות נוספות