שחקנים בסכנין: "רוצים את איימן על הקווים". ההנהלה מתעדפת קידום משא ומתן עם מאמן בעל ניסיון

בני סכנין סיימה בתוצאת תיקו 1-1 מול עירוני קרית שמונה במשחקה השני במסגרת גביע הטוטו. הנהלת הקבוצה תתרכז בימים הקרובים בקידום משא ומתן עם מועמדים לאימון הקבוצה.

סכנין עברה שלב נוסף במסגרת משחקי גביע הטוטו בתוצאת תיקו מול עירוני קריית שמונה כאשר הגיעה למשחק אמש לאחר שבוע מרובה אירועים שהשפיעו על התנהלות המועדון. כזכור, בני סכנין הוציאה לפני מספר ימים הודעה רשמית לפיה המאמן הברזילאי ז'אירו סבירסקי לא ימשיך במועדון ומי שהעביר את שני אימוני ההכנה למשחק הוא עוזר המאמן איימן חלאילה, כמו כן בשעות הסמוכות לפתיחת המשחק הצליחה הקבוצה להעביר את שמש, זגורי, כליבאת, עמבר וחלאילה בבקרה.

מבחינה מקצועית, בני סכנין נראתה טוב יותר על המגרש והצליחה לחזור מפיגור 1-0 שקבע שובל גוזלן בדקה ה-36' למשחק כאשר מי שכבש את השער לזכות סכנין הוא הבלם הצעיר מארון גנטוס בדקה ה-79'.

השתפרו מבחינה מקצועית. שחקני בני סכנין

בסיום המשחק אמר עוזר המאמן איימן חלאילה: "אמרתי לשחקנים בואו נתרכז קודם כל במשחק ונעזוב את כל הבעיות מסביב. אני נותן את הנשמה למקום העבודה שלי, אם ויתנו לי את השרביט לאמן זה כבוד גדול בשבילי ויהיה שינוי עוד יותר לטובה ואם לא אני מקווה שמיש יבוא יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. עוד לא קבענו פגישה ולא דיברתי עם אף אחד בהנהלה בנושא"

בנוסף, אמר השחקן מוחמד כליבאת: "שעתיים לפני המשחק הודיעו לי בפתאומיות שאני עולה לשחק אבל זה כיף גדול חיכיתי לזה. העזיבה של סבירסקי הייתה די מפתיעה אבל זה לא צריך לעניין אותנו אנחנו צריכים להיות מקצועניים מודדים אותנו לפי היכולת המגרש, ברור לנו שהמצב לא היה אידיאלי אבל הוא כעבר מאחורינו יש לנו את איימן עכשיו איתנו. אני מקווה שההנהלה תקבל את ההחלטה כמה שיותר מהר כי לא נשאר הרבה זמן לליגה"

חלאילה ושחקני בני סכנין באימון הפתיחה

בסכנין יש מתח לקראת קבלת ההחלטת ההנהלה בנוגע למאמן הבא של הקבוצה כאשר מופעל לחץ רב מכיוון הקהל למנות את חלאילה למאמן ראשי אך מנגד ראשי המועדון מתעדפים אופציית מאמן מנוסה. שחקנים בקבוצה שהתאמנו תחת חלאילה בימים האחרונים מספרים: "טוב לנו באימונים אנחנו מרגישים שיפור משמעותי, אנחנו רוצים מאוד שאיימן יהיה זה שיעמוד על הקווים ומקווים שבהנהלה רואים את זה".

בנוגע הקהל המקומי, שחלקו לא אהב את בחירת המאמן הברזילאי, אוהדים מספרים "כעסנו על בחירת המאמן הברזילאי אבל עכשיו אנחנו מרוצים כי ההחלטה לסיים את תפקידו נעשתה בזמן ולכן אנחנו לא כועסים על זה שנפרדו ממנו על אף שמלכתחילה לא אהבנו את המינוי שלו".

מתח לקראת קבלת ההחלטה של ההנהלה. דוכי והברזילאי ג'ונתן לוקה

בימים הקרובים צפויות להיות התפתחויות בגזרת המאמן כאשר סכנין תנסה להיפגש עם המועמדים הבכירים שנמצאים על הפרק עמיר תורג'מן ופליקס נעים ובקבוצה הבהירו בנוגע לנעים שמסתמן כמועמד המוביל "יהיה יותר קל להתקדם איתו כי הוא מאמן פנוי". יש לציין שעל הפרק עדיין נמצאת אופציית בני בן זקן ואלדד שביט שרק באמצעותה יוכלו להחליט על מינויו של חלאילה שכן הם יתפקדו יחד בעמדת המאמן בדומה למה שנעשה עם שביט בהפועל רעננה בזמנו.

#בניסכנין

כתבות נוספות