עלי עדאווי עזב את הפועל אכסאל: "אני לא יכול לשחק בקבוצה". פאדי סלביס התאמן עם הפועל כפר כנ

עלי עדאווי סיים את דרכו הקצרה בהפועל אכסאל והודיע: "אני לא יכול לשחק בקבוצה העונה". פאדי סלביס התאמן עם הפועל כפר כנא.

הפועל אכסאל נפרדה ביום ראשון האחרון משלושה שחקנים(הלאל אזברגה, תאופיק אסעד ופאדי סלביס) וכעת נפרדת משחקן נוסף וזהו עלי עדאווי. הקשר שיחק בעונה האחרונה בליגה הפלסטינאית ועל אף שסיכם שם לעונה נוספת לבסוף החליט לחתום בהפועל שפרעם. מספר שבועות לאחר מכן החליט עדאווי להצטרף לאימונים בקבוצת הפועל אכסאל על אף שבשפרעם לא קיבלו זאת בצורה חיובית ובמקביל במשך כל התקופה הזו המשיכו ליצור עמו קשר מהליגה הפלסטינאית.

היום(רביעי) הודיע באופן רשמי שלא ימשיך בשורותיה של הפועל אכסאל וכתב בחשבון הרשת החברתית שלו: "אני מתנצל בפני הפועל אכסאל והקהל של הקבוצה ומסיבות אישיות אני לא יכול לשחק בקבוצה העונה. תודה לכם על האירוח והיחס הטוב שאני קיבלתי, היה לי הכבוד לשחק באכסאל. מאחל לקבוצה שתצליח ותתקדם ובימים הקרובים אני אחליט איפה אני אשחק".

מקורבים לשחקן מספרים כי הוא מעוניין לחזור לשחק בליגה הפלסטינאית בקבוצה בה נמצא חליל שמע עוזר המאמן שעזב לפני כשבוע את הפועל שפרעם.

עוזב קבוצה נוספת. עדאווי

עוד בליגה א' צפון היום התקיים משחק אימון בין הפועל שפרעם להפועל כפר כנא בו ניצחה הפועל שפרעם בתוצאה 2-1. כבשו לזכות כפר כנא שלום עקיבא ולזכות הפועל שפרעם פיראס קורטאם ובלאל סבע.

בסגל הפועל כפר כנא במשחק שותף פאדי סלביס שעזב רק לפני מספר ימים את הפועל אכסאל ובכפר כנא הצהירו שמעוניינים בו מאוד ומקווים שיגיע עמו להסדר. אגב, שחקן נוסף שעזב את הפועל אכסאל וזהו הלאל אזברגה גם כן מועמד לקבוצה אחרת בליגה א' צפון וזו הפועל אום אל פחם עמה מנהל משא ומתן בימים האחרונים. בנוסף, במהלך משחק האימון היום נפצע השוער בשאר דאהר ובכפר כנא מאמינים שמדובר בפציעה קלה.

ניצחון להפועל שפרעם על הפועל כפר כנא. השחקנים במהלך המשחק

#ליגהאצפון

כתבות נוספות