עושים סדר: השיקולים של בני סכנין בהתלבטות בין המועמדים לאימון הקבוצה

סכנין פועלת למינוי מאמן חדש במקומו של סבירסקי לאחר שהוציאה הודעה רשמית על סיום תפקידו. האפשרות שאלדד שביט יעמוד לצד חלאילה מתווספת למועמדים שכבר נמצאים על הפרק. עוזר המאמן והשוער מתן עמבר עברו בבקרה.

אמש בשעות הערב הוציאה הנהלת בני סכנין הודעה מסודרת לכלי התקשורת הודעה מסודרת על סיום עבודתו של המאמן הברזילאי ז'אירו סבירסקי כאשר בהודעה זו נטען כלפיו שלא הודיע להנהלת הקבוצה על אי הגעתו לאימון ואף יותר מזה עזב את הארץ מבלי לתאם מולה.

כזכור, המועדף על פני הנהלת הקבוצה היה מרקו בלבול כאשר גם לפני הגעתו של הברזילאי נעשתה אליו פניה והוא לא פסל את האפשרות אך ביקש שיפנו באופן רשמי לעופר עיני כדי שיאשר את המהלך אולם אז בסכנין העדיפו ללכת על אופציית המאמן הזר. במשחק האחרון מול מכבי חיפה נצפה בלבול יחד עם המנכ"ל חאלד דוכי ויומיים לאחר מכן כבר נעשתה פנייה רשמית להתאחדות שזו מצדה לא מאשרת את המהלך בשלב זה.אתמול עם הוצאת ההודעה כבר היו על הפרק שמותיהם של מספר מאמנים המועמדים להחליף את סבירסקי וכבר נעשו מספר פניות לחלקם.

נפרד מהקבוצה מהר מהצפוי. סבירסקי

בין המועמדים לאימון הקבוצה נכון לעכשיו נמצאים עמיר תורג'מן, פליקס נעים, בני בן זקן ואלדד שביט. בנוגע לתורג'מן, כזכור גם הוא היה מועמד עוד לפני הגעתו של הברזילאי uלאחרונה הייתה פנייה מחודשת מצד סכנין למאמן אך מסתמן שמעבר לקושי של קבוצתו לשחרר אותו ישנו גם הקושי להגיע עמו למשא ומתן בנוגע לצוות המקצועי שיגיע איתו עליו הוא לא מוותר וסכנין מצדה לא מוכנה לוותר על הצוות המקצועי שלה אך המשא ומתן נמשך והקבוצה מעוניינת בו.

בנוגע לפליקס נעים, נכון לעכשיו הוא מסתמן כמועמד מוביל. פליקס הוא חברו של יוסי אבוקסיס ומכיר את הקבוצה היטב כך שסיכויים לא קטנים שאם לא יימצא מאמן בכיר אז יחד עם המלצתו של יוסי אבוקסיס לא מן הנמנע שנראה אותו עומד על הקווים של בני סכנין בקרוב.

אופציה מעניינת היא זו של אלדד שביט כאשר יש להבהיר ששביט לא מועמד לעמדת המאמן הראשי אלא במקרה שסכנין תלך על המינוי שלו מדובר על כך שיעמוד יחד עם איימן חלאילה על הקווים ויתפקדו יחד בעמדת המאמן. כזכור, סכנין מינתה לפני כחודש את איימן חלאילה לתפקיד עוזר המאמן והוא מצדו מוערך מאוד גם על ידיה וגם על ידי הקהל המקומי. מה שכן, סכנין לא יכולה לתת למאמן הצעיר את המושכות וזאת מכיוון שאינו מחזיק בתעודת Uefa Pro שתאפשר לו להיות מאמן ראשי בליגת העל ומכאן החשיבה של שיתוף פעולה בינו לבין שביט. למערכת יאללה ספורט נודע שנעשתה פניה רשמית לסוכנו של שביט עו"ד אדם קידן והתפתחויות בנושא יהיו רק לאחר המשחק הערב.

יקבל את המושכות יחד עם אלדד שביט? חלאילה

בנושא אחר, הקבוצה תפגוש הערב את עירוני קריית שמונה באצטדיון עכו למשחק השני שלה במסגרת גביע הטוטו כאשר טרם הסדירה את עניין הבקרה באופן מלא אך מי שכן יכול להיות על הספסל ויהיה לצד חואן מאמן הכושר הוא עוזר המאמן איימן חלאילה שהכין את הסגל בשני האימונים האחרונים והוא גם ייקבע את ההרכב הסופי להערב. בנוסף לחלאילה עבר השוער מתן עמבר.

#בניסכנין

כתבות נוספות