מסר מההתאחדות למכבי טמרה: תהיו מוכנים לשחק בליגה ב'

מכבי טמרה קיבלה מסר להתכונן למצב בו תעלה באופן אוטומטי לליגה ב'.

מכבי טמרה מתכוננת למצב בו תשחק את העונה הבאה בליגה ב' על אף שאת העונה האחרונה סיימה במקום השני בטבלת ליגה ג' ולא הצליחה לעלות דרך המקום הראשון על אף שהייתה קרובה אליו במרחק נגיעה אך הפסידה למכבי נוג'ידאת במשחק המכריע, כמו כן למכבי טמרה הייתה הזדמנות נוספת לעלות לליגה ב' וזאת בעקבות האיחוד שהיה מתוכנן בין מכבי להפועל דליה אך הוא לא יצא אל הפועל. בימים האחרונים אמרו בטמרה כי קיבלו מסר מגורמים בהתאחדות לפיו על הקבוצה להתכונן למצב בו יהיו קבוצות שלא יירשמו וילכו להליך פירוק כיוון שבמצב הזה היא תעלה באופן אוטומטי.

בנוגע לסגל הקבוצה, מכבי טמרה תפתח את העונה הקרובה עם מאמן חדש על הקווים וזהו רושדי סובח כאשר בקבוצה אמרו בנוגע למינויו "הוא שיחק בעבר עם מכבי והפועל טמרה ונחשב בן בית אצלנו". סובח בעברו רשם עליית ליגה עם קבוצת מכבי שגב שלום בתור שחקן, המשיך איתה בתור מאמן בליגה ב' ובעונה האחרונה אימן במחלקת הנוער של בני סכנין.

יוביל את מכבי טמרה בליגה ב' או ג'? סובח.

מאמן הקבוצה החדש הוא לא היחיד שהצטרף ומיד לאחר הגעתו לקבוצה הנחית את הקשר אחמד עואד יחד עם שחקני סגל נוספים שעשו שינוי משמעותי מסגל העונה האחרונה.

מחר(חמישי) בתום מועד הרישום של ליגות א' וב' צפויה להתקבל החלטה היכן תשחק מכבי טמרה אך בקבוצה כבר הכינו עצמם לשני המקרים האפשריים כאשר במידה ויהיו בליגה ב' אמרו "נהיה קבוצת מרכז טבלה ומעלה" ובמידה וימשיכו בליגה ג' אמרו "נכין קבוצה לעלייה".

#מכביטמרה

כתבות נוספות