סבירסקי ישוב לארץ ביום שישי. סכנין לא הצליחה להביא לשחרורו של בלבול, תפנה למועמדים אחרים

המאמן הברזילאי ליאללה ספורט: "יצאתי אך ורק מסיבת הויזה, אני חוזר לארץ". בסכנין הפעילו לחץ על ההתאחדות לשחרורו של בלבול אך הוא לא צלח ויפנו למועמדים אחרים.

בימים האחרונים ולאור ההתפתחויות מאז המשחק בין בני סכנין למכבי חיפה מעמדו של המאמן הברזילאי ז'אירו סברירסקי הסתמן כלא יציב וככל שהתקדם הזמן הסתמן יותר בבירור שיעזוב את הקבוצה מוקדם מהצפוי. אמש לא הגיע הברזילאי לאימון הערב והתברר שהוא שוהה בחו"ל מה שהביא לכעס רב במועדון ומי שהעביר את שני האימונים האחרונים הוא עוזר המאמן איימן חלאילה.

סבירסקי אמר לאתר יאללה ספורט: "בטח שאני חוזר לקבוצה, הבעיה היא שאין לי ויזה וזאת בעיה גדולה ומכאן השאלה למה אני לא יכול להיות בישראל? זו השאלה וזו הבעיה היחידה, אני צריך לחכות לויזה כדי לחזור זה פשוט מאוד. אני לא יודע למה כועסים עלי"

האם אתה מתכוון לסיים את העבודה בבני סכנין ולהיפרד מהקבוצה כשתחזור?

"האמת שאני לא יודע"

יחזור לארץ בשישי הקרוב. סבירסקי

כמו כן מצד גורמים המקורבים למאמן הבהירו: "ז'אירו שהה על ויזה זמנית ואם היה נשאר בארץ את הימים האחרונים היה הופך לשוהה בלתי חוקי. נשאר לו עוד יום אחד והוא אמר שהוא לא יכול להישאר וכדי לפתור את זה הוא צריך לשהות שלושה ימים בחו"ל ואז לחזור(העוזר שלו נסע איתו מאותה הסיבה)אבל זה ידוע שבסכנין לא רוצים שהוא ימשיך, הוא לא הסתדר עם כל חברי ההנהלה ושם הם מאוד כועסים ולא רוצים שהוא ימשיך על אף שמי שמסתכל על הקבוצה יכול לראות את השינוי שז'אירו עשה והיו עוד שני שחקנים בריזלאים שהוא היה צריך לצרף"

סבירסקי צפוי לחזור ביום שישי הקרוב אז ייפגש עם הנהלת סכנין ושם ייקבע עתידו כאשר גורמים בקבוצה כבר אמרו בנושא "הוא עזב את הקבוצה הוא לא יחזור אלינו, אחרי איך שהקבוצה נראתה בתקופה האחרונה אנחנו לא נוותר ונפעל להביא מאמן אחר"

ייפרדו אחד מהשני מוקדם מהצפוי? צוות האימון של בני סכנין

בגזרת המועמדים לאימון הקבוצה המוביל והמועדף היה מרקו בלבול כאשר כבר אמש הפעיל היו"ר אבו יונס לחץ רב על ההתאחדות על מנת לשחררו אך בנושא זה אמרו הבוקר גורמים בקבוצה "נכון לעכשיו לא הצלחנו לשחרר אותו ונפנה למועמדים הבאים" וכעת על הפרק נמצאים שמותיהם של בני בן זקן, עמיר תורג'מן ופליקס נעים.

בנוגע לבן זקן, נכון לרגע זה טרם נקבעה פגישה עמו ובנוגע לעמיר תורג'מן כבר הועברה פנייה מצד סכנין אך בקבוצתו הנוכחית (בית"ר ת"א/רמלה) מופעל לחץ רב שלא יעזוב. כזכור, תורג'מן היה מבין הראשונים שנפגשו עם היו"ר אבו יונס לפני הגעתו של סבירסקי אך אז לא הגיע עימם להסכמות.

ממתינים להתפתחויות. שחקני בני סכנין

בצל פרשת המאמן, מחר תפגוש בני סכנין את עירוני קריית שמונה למשחק השני שלה במסגרת גביע הטוטו כאשר היום התקיים האימון האחרון לפני המשחק אותו העביר עוזר המאמן איימן חלאילה. שחקנים בקבוצה אמרו "משדרים לנו עסקים כרגיל, אף אחד לא אמר לנו מה קורה עם המאמן". בני סכנין טרם הסדירה את העניין מול הבקרה ומי שצפוי לעמוד מחר על הקווים הוא שוב מאמן הכושר חואן קרלוס. בנוסף, תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף החליט להעמיד את הקבוצה לדין בגין פגיעה ע"י אוהדים, הדיון יתקיים מחר בשעה 16:30.

#בניסכנין

כתבות נוספות