בני סכנין הודיעה באופן רשמי: סבירסקי סיים את תפקידו

מועדון בני סכנין הודיע באופן רשמי על סיום תפקידו של המאמן ז'אירו סבירסקי.

להלן ההודעה הרשמית מטעם המועדון: "הנהלת בני סכנין התכנסה הערב ודנה בסוגיית סבירסקי והתבטאויותיו והתנהגויותיו כאשר האחרונה שבהם נטישת חניכיו ועמיתיו בסגל ואת המועדון בכלל , סבירסקי התבטא בחריפות כנגד המועדון והנהלתו בערב יום משחק הטוטו האחרון ולא גילה קורטוב של אחריות ליצירת אווירת עידוד וריכוז בקרב שחקניו ולא הזדהות עם קשיי המועדון בנושא הבקרה. למחרת הוא נעלם יחד עוזרו ונטש את מקום עבודתו ללא התראה וללא ידיעת הנהלת המועדון ולא אישורה, סבירסקי המשיך לפרסם טיעוני סרק של אישורי שהיה בארץ ותוקף וויזה כניסיון לתרץ את מעשיו. כל התנהגויותיו והתבטאויותיו נטלו ממנו את ערך המנהיגות ונשתייר ערום מערך זה"

סיים את דרכו במועדון מוקדם מהצפוי. סבירסקי

עוד הוסיפו בהודעה הרשמית: " הנהלת המועדון בתחילת העונה קיבלה החלטה אמיצה להתקשרות עם מאמן זר אשר יוביל את השביל המקצועי של המועדון .סכנין לא טעתה ברעיון אך כנראה שכן מעדה בבחירת האיש, הנהלת סכנין רואה בהתנהגויותיו שהוא החליט לסיים את עבודתו בסכנין ובכך חרט את הפסקת דרכו במועדון".

בגזרת המועמדים לאימון הקבוצה המוביל והמועדף היה מרקו בלבול כאשר כבר אמש הפעיל היו"ר אבו יונס לחץ רב על ההתאחדות על מנת לשחררו אך בנושא זה אמרו הבוקר גורמים בקבוצה "נכון לעכשיו לא הצלחנו לשחרר אותו ונפנה למועמדים הבאים" וכעת על הפרק נמצאים גם שמותיהם של בני בן זקן, עמיר תורג'מן ופליקס נעים.

בקרוב יהיה להם מאמן חדש. שחקני בני סכנין

בצל פרשת המאמן, מחר תפגוש בני סכנין את עירוני קריית שמונה למשחק השני שלה במסגרת גביע הטוטו כאשר טרם הוסדר עניין הבקרה. בנוסף, תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף החליט להעמיד את הקבוצה לדין בגין פגיעה ע"י אוהדים, הדיון יתקיים מחר בשעה 16:30.


כתבות נוספות