סבירסקי לא הגיע לאימון בני סכנין

מאמן בני סכנין לא הגיע לאימון ובדרך לסיום תפקידו במועדון, העביר את האימון עוזר המאמן איימן חלאילה.

בימים האחרונים התפתחה סוגיית המאמן ז'אירו סבירסקי ויחסיו עם הנהלת הקבוצה וזאת לאור האירוע בו הופתע מכך שלא מורשה להיות על הספסל במהלך המשחק מול מכבי חיפה. כתוצאה מכך היו התפתחויות במערכת היחסים בינו ובין הנהלת הקבוצה וזאת לאור ההתבטאויות לפיהן כעס על כך שלא ידע על כך שאינו רשאי להיכנס לספסל מראש.

סבירסקי אמר בנוגע להתפתחות האירועים האחרונים: "בטח שכעסתי, כי לא יכלתי לשבת על הספסל".

על היחסים עם ההנהלה אמר המאמן: "אני לא רוצה להתייחס לנושא"

לא הגיע לאימון. סבירסקי

כעת, אחרי שהעביר ביקורת ביום שבת האחרונה כנגד הנהלת הקבוצה, המאמן הברזילאי לא הגיע לאימון הראשון מאז ההפסד והוא שוהה בחו"ל יחד עם עוזרו הברזילאי לשם מסתמן שיצאו ללא אישור ותיאום עם הקבוצה. מי שהעביר את האימון הוא עוזרו איימן חלאילה.

עוד בנושא עמדת המאמן, מסתמן כי מעמדו לא יציב וסיכויים שיעזוב את הקבוצה מוקדם מהצפוי כמו כן שמו של מרקו בלבול שהיה מבין המועמדים הראשונים לאימון בני סכנין עלה שוב על הפרק. בנוסף, במשחק האחרון בין מכבי חיפה לבני סכנין נצפה בלבול עם המנכ"ל חאלד דוכי ביציע וברגעים אלו מופעל לחץ מכיוון היו"ר אבו יונס להתאחדות על מנת לשחררו וההערכה היא שתוך 24 שעות יהיו התפתחויות בנושא.

כמו כן במידה ולא יתפתח לכיוון הרצוי עם בלבול עלו על הפרק שמותיהם של בן זקן, פליקס נעים ועמיר תורג'מן כאשר בסביבת קבוצתו הנוכחית בית"ר ת"א/רמלה כבר מדברים על כך שנעשתה פנייה מחודשת מצד סכנין למאמן.

#בניסכנין

כתבות נוספות