בני נחף במשא ומתן מתקדם עם מאמן ושחקנים חדשים במטרה להשלים את בניית הסגל לעונה הקרובה

מכבי בני נחף מתכוננת לפתיחת העונה ומנהלת משא ומתן עם מאמן, שחקנים חדשים ושחקני הבית במטרה להשלים את בניית הסגל בימים הקרובים. 

 

בני נחף סיימה את העונה האחרונה בתחתית טבלת ליגה ב' צפון א' כאשר עברה מספר טלטלות ומחלוקות בין המועצה להנהלה מחוץ למגרש שהביאו לכדי החלפת מאמן באמצע העונה. נחף מצדה טרם החתימה באופן רשמי מאמן חדש לקבוצה וזאת לאחר שבעונה האחרונה עמדו על הקווים לא פחות משלושה מאמנים שונים, כך שתהליך בניית הסגל טרם הושלם כאשר הקבוצה נמצאת ימים ספורים לפני פתיחת העונה הרשמית שלה.

 עונה חדשה ומאתגרת לבני נחף

 

בעונה הקרובה החליטה המועצה לתת את הקרדיט לחבר ההנהלה חאלד עתמה יחד עם רביע קאדרי, עבדאללה חוסין, חאלד קשקוש ואברהים עבאס כאשר כולם יעבדו תחת פיקוחו של חבר המועצה שאחראי על הספורט סמיח איוב. ביום חמישי הקרוב תפתח הקבוצה את האימונים כאשר מבחינת סגל הקבוצה נכון לעכשיו סיכמו לעונה נוספת כל שחקני הבית שהיו בעונה שעברה וביומיים הקרובים יעברו בדיקות רפואיות לצורך הארכת חוזה באופן רשמי. 

               

בנוגע למאמן הקבוצה, בנחף הגיעו לסיכום ראשוני עם המאמן חגי ממן שהגיע בעונה שעברה לקבוצת הפועל בועיינה לאחר עזיבתו של חנא פרהוד אך המשא והמתן בין הצדדים טרם הסתיים. כמו כן מועמדים להצטרף השחקנים בן שמואלי ותומר בן כליפה ולי זליאט ששיחקו במכבי שפרעם וצפוי להאריך חוזה השחקן אמין שחאדה,

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload