צמד לגאדיר ושער לאמיר חלאילה בניצחון של הפועל באר שבע

הפועל באר שבע ניצחה את אשקלון במשחק הראשון של גביע הטוטו: צמד לגאדיר ושער לאמיר חלאילה.

אחרי שניצחה את לודוגורץ במוקדמות ליגת האלופות, עלתה הפועל באר שבע למשחק הערב עם הרכב חסר הכולל שחקני נוער וזאת בעקבות פציעות של שחקני הרכב ורצון לשלב שחקנים נוספים מהסגל שלא שותפו במשחק האחרון.

הרבה תלו תקוות בחלוץ מוחמד גדיר שמאז שנחת בבירת הנגב סבל מחוסר מזל של פציעות ובמשחק שעבר הציג השחקן יכולת פושרת שלא עמדה בציפיות. במשחק היום נכנס מוחמד גדיר בדקה ה-62' כמחליף, אך מי שהעלה את קבוצתו ליתרון מספר דקות לאחר מכן הוא החלוץ הצעיר והמוכשר אמיר חלאילה שבדקה ה-68' בנגיחה מארבעה מטרים קבע 1-0 לקבוצתו של ברק בכר.

רוצה להוכיח את עצמו העונה בליגת העל. אמיר חלאילה

צילום: מועדון כדורגל הפועל באר שבע

חלאילה בהופעת בכורה רשמית לעונה הקרובה יכול להיות מאד מרוצה לאחר שהחזיר למאמן ברק בכר את הקרדיט שנתן לו בהרכב ויקווה לקבל את הקרדיט גם במשחקים הבאים וזו גם המטרה שהציב לעצמו כעת כשחזר לשורות האלופה מעונת השאלה בליגה הלאומית. מוחמד גדיר שעלה כמחליף העלה את המארחת בדקה ה-82' ליתרון של 2-0 וכבש שער נוסף בדקה ה-84'. שתי דקות הספיקו לגדיר בכדי לכבוש צמד ולקבוע את תוצאת המשחק 3-0.

קיבל ביטחון להמשך. גאדיר

צילום: מועדון בני סכנין

גדיר, שהרבה דיברו עליו השבוע בהיבט המעמד בו נמצא ועל כך שהקבוצה זקוקה לו ביכולת טובה בכדי להשלים את חלל השחקנים הפצועים של באר שבע, אחרי שני השערים שכבש לבטח קיבל ביטחון לקראת המשך שילובו במשחקים הבאים במסגרת גביע הטוטו ובמסגרת מוקדמות ליגת האלופות.


כתבות נוספות