בני סכנין לאחר ההפסד למכבי חיפה: "שיפוט רעוע, נפנה לאיגוד השופטים"

בני סכנין הפסידה למכבי חיפה במשחק הראשון במסגרת גביע הטוטו. עלי עותמאן הורחק, כעס במועדון כלפי השיפוט במשחק.

בני סכנין הגיעה בסגל חסר למשחק הערב(שבת) מול מכבי חיפה כאשר צוות האימון וארבעה שחקנים נוספים שלה לא עברו בבקרה ולא הורשו לקחת חלק במשחק. אגב, המאמן ז'אירו סבירסקי הופתע מהעובדה שאינו יכול להיות על הספסל דקות ספורות לפני שריקת הפתיחה וכעס מאוד.

המשחק נפתח כאשר בני סכנין ניסתה לאיים על היריבה מהכרמל והזדמנות ראשונה הייתה מקרן של הברזילאי ג'ונתן לוקה אך לא הצליחה לנצל את המצב ולעלות ליתרון. עם התקדמות המחצית הראשונה עבודתו של השוער תומר הרן, שזו הופעתו ראשונה במדי הקבוצה הבוגרת, הפכה לקשה ומאתגרת כאשר ניסיון של הרכש החדש של הירוקים אופיר מזרחי כמעט הפך לשער יתרון ומנגד הגנת בני סכנין לא זכתה להרבה מחמאות. קרוב לסיום המחצית דקל קינן קבע יתרון לירוקים ומכבי חיפה לא הסתפקה ביתרון 1-0, דקות ספורות לאחריו מעבירה שביצע מארון גנטוס על רועי קהת ברחבה אלירן עטר כבש בפנדל והעלה אותם ל 2-0, כך גם הסתיימה המחצית הראשונה.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק באצטדיון עכו

את המחצית השנייה פתחה סכנין טוב יותר וארבע דקות בלבד לאחר פתיחתה מידו בדארנה כבש שער יפהפה שצימק את התוצאה ל 2-1 וגרם לאוהדי בני סכנין לקוות למהפך שאולי יגיע אך זה לא קרה. בדקה ה-69' אלירן עטר עשה עבירה קשה על עלי עותמאן שהכעיסה מאוד את שחקני בני סכנין עליה קיבל כרטיס צהוב ושלוש דקות בלבד לאחריה שוב עטר ועותמאן כאשר הפעם העבירה הגיעה מצדו של המגן שקיבל ישירות כרטיס אדום מהשופט אוראל גרינפלד. שלוש דקות לאחר מכן אלירן עטר כבש שער יתרון נוסף אך זה לא הסתיים כאן ובדקה ה-83' השופט שרק לעבירה נוספת ברחבה על גילי ורמוט שכבש בפנדל וקבע את תוצאת המשחק 4-1.

מאמן הכושר חואן קרלוס, שעמד על הקווים במקומו של סבירסקי, אמר בסיום: "יש כמה שחקנים חדשים שמתאמנים יחד רק שלושה שבועות ועדיין מתרגלים אחד לשני"

ג'אבר, כליבאת ואבו סלאח ביציע

על השיפוט במשחק: "אני לא אוהב לבקר שופטים, אני חושב שהפנדל שאברהם פאס עשה לא היה אבל השופט הוא בן אדם ובני אדם טועים לפעמים"

בנושא סגל הקבוצה: "בודקים כמה אופציות לשחקן קישור אבל בינתיים זה הסגל הקיים ואם לא יבוא שחקן נוסף נצטרך להמשיך עם הסגל הנוכחי. לגבי המשחק הספציפי הזה הרבה שינויים נאלצו לעשות בהרכב שתוכנן במשך השבוע לכן איבדנו קצת את הפוקוס"

צפה במשחק מהיציע. סבירסקי

כמו כן דובר מועדון בני סכנין מונדר חלאילה הוציא הודעה רשמית על השיפוט במשחק ובה נאמר: "שיפוט רעוע ובלתי אחראי נטף בתדירות מביכה הערב מפרי יצירתו של השופט אוראל גרינפלד אשר בחר לתמרן על חשבון סכנין את ״כשירותו״ לשיפוט לאחר חזרתו מחופשה, סכנין תפנה לאיגוד השופטים ותלין על רמת שיפוט חד סיתרית ובלתי אחראי"


כתבות נוספות