איחוד בני מג'דל כרום פותחת עונה עם מטרות אחרות, סגל שונה ותסכול מנושא המגרש הביתי

איחוד בני מג'דל כרום בדרך לפתיחת עונה חדשה עם מטרות אחרת וסגל שעבר הרבה שינויים. כמו כן בקבוצה יש תסכול רב מנושא המגרש הביתי כאשר כבר החלה את האימונים בימים האחרונים מחוץ לכפר. 

 

הקבוצה בהובלת המאמן אחמד סבע הגיעה בעונה האחרונה עד לגמר הפלייאוף של ליגה ב' אך נפרדה מחלום העלייה כשהייתה קרובה אליו במרחק נגיעה. מאז ועד היום כאשר היא עומדת רגע לפני פתיחת העונה, עברה הקבוצה שינויים רבים כאשר בראש ובראשונה עזב אותה המאמן אחמד סבע שהיום מאמן את קבוצת הפועל אום אל פחם ובמקומו הוחתם המאמן עלי בדר. כמו כן שחקנים נוספים עזבו, חלקם מועמדים לעזוב והקבוצה עדיין מתאמנת מחוץ למגרשה הביתי.

 

שוחחנו עם יו"ר הקבוצה סמיר מנאע שראשית התייחס לנושא המגרש הביתי: "קשה לי לקבל את המצב הקיים בו במשך ארבע שנים המועצה העבירה סכום כסף לא גדול לקבוצה ובו זמנית לא מאשרת את המגרש הביתי שלנו, המועצה לקחה את האחריות כאשר סיכמה עם הקבוצה שתעביר לה את סכום הכסף הדרוש ובסכום הנותר תפעל לאישור המגרש אך לצערי עד עכשיו זה לא קרה" 

מאמן חדש ומטרות חדשות לאיחוד בני מג'דל כרום

 

עוד הוסיף סמיר מנאע בנושא המגרש הביתי: "לי באופן אישי זה כואב, אני כבר 12 שנה עם הקבוצה ובמשך 8 שנים אישרתי את המגרש אבל המועצה לא מצליחה לאשר אותו". נכון להיום הקבוצה מתאמנת בנחף ולעתים בכאוכב, אך אין לה מקום קבוע.

 

על שחרורו של המאמן אחמד סבע וחלק משחקני הבית אמר: "לא רציתי לשחרר אף שחקן וגם לא את המאמן אחמד סבע אבל הדרישות שלהם היו גבוהות מדי עבורנו. במידה והיינו מחליטים שכן לעמוד בתנאים שלהם והיינו משאירים את אחמד וכל הסגל מהשנה שעברה, זה היה הולך רק לכיוון של עליית ליגה ואני לא רוצה לעלות ליגה כל עוד אין לי מגרש ביתי. כרגע אני רוצה רק לפתח שחקנים עם פוטנציאל ושחקני נוער"

לא רצו לשחרר אותו אבל לא הייתה ברירה. כנעאן

צילום: איהם אנוואר ג'בארין

 

בנוגע לסגל שחקני הבית, חאתם כריים שהיה הקפטן בעונה האחרונה ואיאד מנאע שהוא שחקן מוערך מאוד בקבוצה, שוקלים לעזוב וזאת על אף שהיו שותפים באימונים האחרונים. כמו כן שחקנים שעזבו באופן סופי את הקבוצה הם בלאל סבע שעבר לשפרעם, אמיר כנעאן שעבר להפועל אום אל פחם, עומר סבע שעבר לצעירי כפר כנארבאח רבאח שעבר לבני כאבול ורוברט ארחיל שעבר להפועל טמרה.       

              

במקביל לעוזבים, צורפו לסגל עד כה השחקן חאלד דיב שהגיע ממעלות תרשיחא, השוער מקסים פסטר שהגיע מבני כאבול, השחקן פואד עדנאן שהגיע מבני סמיע ובקבוצה הצהירו שיקדמו שחקני נוער לסגל הקבוצה הבוגרת.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload