ליגת מנהל הספורט של כדורגל החופים במגזר הערבי: שריקת הפתיחה התקיימה היום בחוף ג'סר א זרקא

מחזור פתיחת ליגת מנהל הספורט של כדורגל החופים במגזר הערבי הסתיים היום כאשר 16 קבוצות מהמגזר הערבי משתתפות ויתחרו ביניהן על התואר.

היום(שישי) נפתח באופן רשמי טורניר כדורגל החופים של המגזר הערבי. 16 קבוצות לפי מועצות המחולקות לארבעה בתים יתחרו על התואר כאשר כבר היום התקיים המחזור הראשון שסומן כמוצלח מאוד, מי שלא הגיעה למחזור הפתיחה זו טירה שספגה הפסד טכני על כך. המשחקים יתקיימו בכל יום שישי בחוף ג'סר א זרקא.

מחזור ראשון מוצלח. טורניר כדורגל החופים של המגזר הערבי

לואי בדיר מפקח מנהל הספורט סיכם את המחזור הראשון ואמר ליאללה ספורט: "זו הפעם הראשונה שמקימים דבר מהסוג הזה, בחרנו בג'סר א זרקא כי זה מקום שנמצא על החוף והקמנו בו מתקן ראוי ומכובד. הרבה אוהדים וקבוצות מגיעים, אמנם לא מדובר בליגה מקצועית אך יש הרבה התעניינות מצד קבוצות שרוצות להצטרף ובשנה הבאה זה צפוי להיות משהו הרבה יותר גדול. כל האירוע מנוהל על ידי מנהל התרבות והספורט בשיתוף עם הרבה מנהלי קבוצות ואני מקווה מאוד שזה יצליח"

תוצאות המחזור הראשון:

טייבה 2-2 באקה אל גרבייה, אום אל פחם ב' 0-4 ג'ת, כפר קאסם 1-4 פארדיס, ברטעה 2-3 אום אל פחם א', ג'לג'וליה 3-3 כפר קרע , כפר ברא 1-2 ג'סר א זרקא , עארה 2-2 קלנסווה וערערה קיבלה ניצחון טכני עקב אי הופעתה של טירה.

סיימו מחזור ראשון בתיקו. באקה אל גרבייה

קיבלו ניצחון טכני. שחקני ערערה


כתבות נוספות