אחי נצרת תפגוש מחר את הפועל חדרה למשחק אימון במחנה. מג'ד עבדו צפוי לחתום עם חזרתה של הקבוצה לארץ

אחי נצרת תפגוש מחר את הפועל חדרה למשחק אימון במחנה האימונים בסופיה. השחקן מג'ד עבדו צפוי לחתום עם חזרתה של הקבוצה לארץ.

קבוצת אחי נצרת נחתה ביום ראשון האחרון בבולגריה ונמצאת בימים אלו במחנה האימונים בעיר סופיה. שחקני הקבוצה ישנים ומתאמנים במקום חדש המשמש כמתקנה של הנבחרת הבולגרית הבוגרת ונפתח רק לפני שלושה חודשים. בקבוצה מרוצים מרמה גבוהה גם בהיבט המתקנים וגם בהיבט המגרש.

אחי נצרת תקיים משחק אימון אחד במהלך המחנה מחר(יום שישי) אחר הצהריים נגד קבוצה מהארץ וזוהי הפועל חדרה בה נמצא גם האקס עלי חטיב שחתם בשורותיה לפני מספר שבועות. לסגל הקבוצה הצטרף השחקן הזר החדש עליו פורסם באתר יאללה ספורט סרדג'ן דימיטרוב וכמו כן מי שנמצאים בספק למשחק הם חמודי חטיב וחסן אבו זייד שאמנם לוקח חלק באימונים אך המאמן מעדיף שלא לסכן אותו.

מתכוננים למשחק האימון הראשון. שחקני אחי נצרת

שחקן חדש בסגל אחי נצרת שיצא למחנה האימונים הוא מג'ד עבדו שנבחן בקבוצה במשך מספר שבועות ועד כה מרוצים ממנו מאוד וצפויים להחתימו על חוזה בקבוצה כשיחזרו ממחנה האימונים. עבדו, שחקן בני זלפה בעונה האחרונה שגם היה אחד האהובים והמשמעותיים בסגל שלה, בדרך לעשות קפיצת מדרגה שהרבה שחקנים חולמים עליה מליגה ב' לליגה הלאומית וזאת בזכות כישוריו שלא נעלמו מעיני הצוות המקצועי של אחי נצרת.

שוחחנו עם מג'ד על הימים הראשונים באחי נצרת ישירות ממחנה האימונים וראשית סיפר על ההשתלבות בקבוצה:

"הולך לי טוב התחברתי במחנה טוב ויש פה הרבה שחקנים צעירים שמתחברים אחד לשני. מבחינה מקצועית אנחנו עובדים פה מאוד קשה ומתאמנים הרבה, מתכוננים למשחק הראשון מול חדרה. המחנה פה מוצלח ורואים באווירה שמאוד מרוצים" על הפרידה המתקרבת מקבוצתו הקודמת בני זלפה: "הם עדיין מחכים לי ואומרים לי כל הזמן 'יאללה בוא תחזור זהו עשית מה שאתה רוצה היית בליגה הלאומית'. אני בן בית בזלפה, אף פעם לא הייתי הולך אחרי האימון תמיד הייתי נשאר עם האנשים. גם עכשיו בפתיחת העונה הייתי באימון הראשון והלכתי לקהל שם, הם מחכים לי. אין עכשיו מי שישיר להם אחרי ניצחון"

השתלב בצורה טובה בקבוצה. עבדו במדי אחי נצרת

אתה לא חושש שתעביר שנה בליגה הלאומית ולא תקבל הרבה הזדמנויות? "נכון שיהיה קשה לקבל הזדמנות אבל לכל אחד מגיעה ההזדמנות שלו. אני רק בן 23 ומתי שאקבל את ההזדמנות שלי באחי נצרת אני אקח אותה בכל הכוח" איך הקשר שלך עם המאמן אדהם הדיה? "דיברתי עם אדהם והוא אמר לי שאקבל את ההזדמנות שלי, שיש מספיק משחקים לאורך כל העונה ולא לדאוג בקשר לזה".

התחבר לשחקני הקבוצה. מג'ד עבדו ועלאא בכר במחנה האימון

היום אומרים על מג'ד עבדו שהוא "פוטנציאל" , מה אתה מצפה שיגידו על מג'ד עבדו בסוף העונה הבאה אחרי שתשחק עונה בליגה הלאומית? "שיגידו שבלטתי ועשיתי משחקים טובים. אני שואף לעשות צעד טוב ולהישאר בליגה לאומית ואם אעשה כמה שנים טובות בליגה לאומית אני רוצה גם להגיע לליגת העל. לא חשבתי בכלל שאקפוץ מליגה ב' ללאומית אבל הנה זה קרה ובעזרת השם מה שאלוהים ירצה זה מה שהוא ייתן לי".

איך מגיבים בסביבה שלך? המשפחה? "המשפחה שלי בעננים, כל יום מדברים איתי שואלים איך היה האימון ועוקבים אחריי בוידאו בלייב"

שמענו שהיו לכם משחקים פנימיים 11 מול 11 מתוך הסגל. ניצחת או הפסדת? (צוחק) "האמת שהפסדתי 2-1 אבל אחרי שהובלנו 1-0" תספר לנו על חוויות שלך מחוץ למגרש עם שאר השחקנים? "אין לנו הרבה זמן פנוי כי אנחנו מתאמנים הרבה, אבל בחדר אנחנו משחקים פלייסטיישן ויש תחרות בין השחקנים" אגב, מג'ד גם גילה לנו שנאאל חוטבא וחסן אבו זייד כרגע מפגינים את הכישורים הטובים ביותר בתחרות הפנימית ביניהם.

אם כך, האווירה במחנה האימונים של אחי נצרת מאוד חיובית. בקבוצה הביעו שביעות רצון רבה מהמתרחש ומקווים שייצאו בתחושה חיובית גם ממשחק האימון מחר מול הפועל חדרה שלאחריו(שבת) יחזרו לארץ.

מרוצים עד כה. המאמן אדהם הדיה ומנהל הקבוצה אחמד ג'אבר

#אחינצרת

כתבות נוספות