חסיב אבו רוקון נשאר עונה נוספת במכבי דליה, עלי חביב אללה הצטרף

החלוץ חסיב אבו רוקון האריך חוזה לעונה נוספת במכבי דליה, הקשר עלי חביב אללה חתם.

זו תהיה עונתו השלישית ברציפות של אבו רוקון במכבי דליה כאשר בעונותיו האחרונות בקבוצה הוכיח כי הוא שחקן משמעותי ומוערך מאוד בסגל ובמכבי דליה ידעו עוד מסוף העונה האחרונה שמעוניינים להשאירו בקבוצה לעונה נוספת. חסיב בן ה-26 ששיחק בקבוצת הנוער של מכבי חיפה, היה בעברו בקבוצות הבוגרים של מכבי נתניה ובני סכנין בליגת העל וכמו כן במספר קבוצות בליגה הלאומית ביניהן הפועל עפולה ממנה עבר לשחק בליגה א' צפון.

קבוצתו הראשונה בליגה א' הייתה מג'דל כרום בעונה בה עלתה לליגה א', ממנה עבר לקריית אתא ולמכבי דליה בה שיחק בשתי העונות האחרונות ובמדיה כבש עד היום 19 שערים. כעת חתם אבו רוקון על חוזה לעונה נוספת ויישאר בסגל של המאמן אלי מזרחי לעונה הקרובה.

נשאר לעונה נוספת במכבי דליה. חסיב אבו רוקון

שחקן חדש שהצטרף לקבוצה הוא עלי חביב אללה. עלי הקשר בן ה-23 שהתחיל בנוער אחי נצרת ואף שיחק איתה במשך עונה אחת בליגה הלאומית. עלי כבר היה בעברו במכבי דליה בעונת 2014-15 ובסיום אותה עונה עבר למכבי אכסאל ואת העונה האחרונה התחיל ליגה הפלסטינאית כאשר באמצע העונה עבר לעין מאהל במדיה כבש 8 שערים. כעת, חוזר השחקן למכבי דליה וחתם בקבוצה באמצעות סוכן השחקנים נג'ואן גרייב שגם אימן את השחקן בנוער אחי נצרת.

עלי חביב אללה לאחר החתימה

עלי חביב אללה אמר לאתר יאללה ספורט לאחר החתימה: "בחרתי במכבי דליה למרות שהיו לי הצעות כספיות יותר טובות גם מדבוריה וגם משפרעם. העדפתי את מכבי דליה משיקולים מקצועיים, אני רואה במקום הזה במה טובה להצלחה ולהתקדמות לליגה בכירה יותר".

הקבוצה תפתח את האימונים היום בשעה 17:00 ביקנעם. כמו כן הצטרפו אליה גם המגן חנא נסאר, הבלם יורי קודנסקי, האחים איימן ומוחמד עזאיזה כאשר הם מצטרפים לענאן נסראלדין, איימן אבו סאלח, אמיר עודה, שגיא סבג, עמאר זידאן והשוער מוחמד שבאט, רוקן והבה ועתמה בוטרוס שהאריכו חוזה בקבוצה לעונה נוספת.

#מכבידליה

כתבות נוספות