כרם עבדאללה חתם בהפועל אום אל פחם

כרם עבדאללה חתם בהפועל אום אל פחם. 

 

כרם עבדאללה, שחקנה הצעיר בן ה-21 שנבחן לאחרונה בהפועל אום אל פחם ואף כבש שער בעשר הדקות בהן שותף במשחק ההכנה מול אחי נצרת (הסתיים 4-3 לאום אל פחם), חתם הערב על חוזה לשנה בקבוצתו של המאמן אחמד סבע.

 

כרם שמשחק בתפקיד שחקן כנף, התחיל את הקריירה בנערים של הפועל עפולה והתקדם לקבוצת הנוער של המועדון, בהמשך עבר להפועל אסי גלבוע ואחרי עונה אחת בנוער של הקבוצה עלה לקבוצה הבוגרת וממנה עבר לשחק בהפועל דבוריה שם סיים את העונה שעברה.

 

כרם אמר לאתר יאללה ספורט לאחר החתימה: "אני מאוד שמח ונרגש שהצלחתי להרשים את המאמן אחמד סבע. להגיע לקבוצה הזאת זה חלום בשבילי, הקהל פה מדהים ויש בקבוצה הרבה שחקנים מוכשרים שאני יכול ללמוד מהם הרבה. יש לי מוטיבציה מאוד גבוהה להמשיך להוכיח את עצמי ולהתחרות על חולצת ההרכב. אני אתן את הכל לקבוצה ולאוהדים".

כרם עבדאללה

צילום: איהם אנוואר ג'בארין

 

המאמן אחמד סבע אמר לאתר יאללה ספורט: "באימונים שהוא הצטרף אלינו אלו הפעמים הראשונות שראיתי את כרם, כבר באימונים הראשונים ראיתי שיש לו פוטנציאל והוא יכול לעזור לקבוצה" 
 

חבר ההנהלה עלאא מחאג'נה אמר לאתר יאללה ספורט: "כבר בשנה שעברה התעניינתי בכרם אבל הסגל שלנו היה מלא באותה תקופה, מאחל לו שיצליח יחד עם הקבוצה" 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload