הקשר מתהדק: בני סכנין תקיים את מחנה האימונים הבא ביוון. שחקן חדש יחתום

בני סכנין נחתה לפני שעה קלה ותתכונן למשחק הבא במסגרת גביע הטוטו. שחקן חדש יצורף בימים הקרובים.

בני סכנין חזרה היום(שני) מיוון לאחר שקיימה משחק ידידות מול קבוצת הנוער (עד גילאי 21) של המועדון אולימפיאקוס ובו הפסידה בתוצאה 4-0. במועדון צפו במפגש בין השתיים כקידום למערכת יחסים טובה בין המועדונים ואכן סיכמו במהלך הנסיעה על שיתופי פעולה חדשים.

היו"ר אבו יונס, שהתלווה לנסיעה, אמר לאחר הנחיתה: "מדובר במשחק ידידותי, המטרה של הנסיעה הייתה שיתוף הפעולה עם אולימפיאקוס".

מתכוננים למשחק הבא. שחקני בני סכנין

על תוצאת המשחק אמר: "קודם כל מדובר במשחק ידידות והתוצאה לא מעניינת, שתי הקבוצות לא שיחקו בהרכב החזק שלהi ולכן לא באנו בשביל לחפש תוצאה. כמובן שכל אחד אוהב לנצח אבל המטרה במקרה הזה היא אחרת"

אם כך, מה מטרת היציאה ליוון ולמה בחרו דווקא בבני סכנין?

"המטרה היא שיתוף הפעולה בין שני המועדונים. יצאנו לשם במטרה אחת והיא חברתית, לבנות קשרים ושיתוף פעולה עתידי. בעונה הבאה אנחנו גם נקיים את מחנה האימונים ביוון לאחר שהקבוצה (אולימפיאקוס) הציעה לנו את מגרשי האימונים שלה".

האם יצורפו עוד שחקנים חדשים לקבוצה? "עד מחר יצורף שחקן ישראלי או זר לקבוצה בעמדת הקישור".

כמו כן בנוגע לשחקן אלכס אלייב שעל מועמדותו פורסם לראשונה באתר יאללה ספורט, הוא לא יגיע להתרשמות עקב בעיות בירוקרטיות אך כך או כך סכנין רוצה להחתים שחקן בעמדת הקישור. כמו כן הקבוצה תתכונן בימים הקרובים למשחק הבא מול מכבי חיפה במסגרת גביע הטוטו שיתקיים ביום שבת.

#בניסכנין

כתבות נוספות