בני זלפה עושה חיזוק נוסף לקראת פתיחת העונה

ראגב אגבריה ועוביידה מלחם חתמו בבני זלפה והצטרפו לאימוני הקבוצה.

אחרי שכבר פתחה את האימונים באופן רשמי, מצרפת בני זלפה שני שחקני חיזוק נוספים לסגל איתו היא רוצה לרוץ לעליית ליגה בעונה הקרובה כאשר השחקנים ראגב אגבריה ועוביידה מחזקים את הסגל אותו בונה המאמן נביל אמארה.

ראגב אגבריה אמנם שיחק בעונה האחרונה בהפועל בני מוסמוס בליגה ג', אך את תחילת דרכו בקבוצת בוגרים עשה בבני זלפה בשורותיה שיחק במשך 3 עונות בהן כבש בעונתו הראשונה 18 שערים, בשנייה 29 שערים ובשלישית 22 שערים כך שבזלפה זוכרים היטב את התקופה בה היה שחקן הקבוצה וכעת הוא חוזר לשורותיה באופן רשמי.

המאמן נביל אמארה אמר על חזרתו של ראגב: "אני מאוד שמח שראגב חזר לקבוצה וכבר בעונה שעברה רציתי אותו אבל זה לא הסתדר מכל מיני סיבות, אני בטוח שהוא יעזור לנו בעלייה לליגה א'".

מצטרפים לבני זלפה. ראגב ועוביידה באימון הקבוצה

עוביידה מלחם, קשר מרכזי ששיחק בעונה האחרונה במכבי אום אל פחם והיה שחקן שלה כשהייתה בליגה הלאומית. מאז עבר לעונה אחת ליריבה הפועל אום אל פחם וחזר לשורותיה למשך שתי העונות האחרונות.

המאמן נביל אמארה אמר על החתמתו של עוביידה: "ראיתי אותו כמה פעמים והוא שחקן מצויין וצעיר שרוצה להתקדם. יש לו פוטנציאל אדיר והוא יעזור לנו בעלייה, אנחנו בונים עליו"

#הפועלבניזלפה

כתבות נוספות