שוער, חלוץ, קשר ושחקן צעיר שהוא הבטחה גדולה: מכבי דליה בונה את הסגל ומתכוננת לפתיחת העונה

מכבי דליה מסיימת הערב את הכנותיה לקראת פתיחת העונה ומחר(שני) בשעה 18:00 תקיים את האימון הראשון בהדרכתו של המאמן אלי מזרחי שממשיך לעונה נוספת בקבוצה.

בשבועות האחרונים מאז ההחלטה הסופית על כך שלא יהיה איחוד בין מכבי להפועל, פעלה מכבי דליה בראשות היושב ראש סאלח נסראלדין בקצב מהיר לבניית הסגל כאשר ביממה האחרונה צרפה שני שחקנים חדשים והערב צפויים להצטרף שחקנים נוספים.

השחקנים החדשים שהחתימה מכבי דליה ביממה האחרונה הם השוער אייל מרזוק והשחקן הצעיר מחמד נג'מי.

מרזוק, שהיה שוער שני בקבוצת הפועל רובי שפירא חיפה בעונה האחרונה, מגיע להתחרות עם מוחמד שבאט על אפודת השוער הראשון כאשר בקבוצה אמרו "מי שיהיה טוב יותר יהיה השוער הראשון".

השחקן הנוסף שחתם הוא הצעיר בן ה-20 מחמד נג'מי שהגיע ממחלקת הנוער של הפועל חיפה ובמכבי דליה רואים בו הבטחה גדולה לעונה הקרובה. "בטוחים שליגה א' זו רק תחנת ביניים בשבילו והוא יצליח בה בגדול" אמרו בקבוצה.

ההבטחה הגדולה של מכבי דליה. נג'מי לאחר החתימה

נג'מי ומרזוק מצטרפים לרשימת הרכש שעשתה עד כה מכבי דליה ובה נמצאים ענאן נסראלדין, איימן אבו סאלח, אמיר עודה, שגיא סבג, עמאר זידאן והשוער מוחמד שבאט, רוקן והבה ועתמה בוטרוס שהאריכו חוזה בקבוצה לעונה נוספת. במכבי דליה הציבו יעד והוא להחזיר לקבוצה כמה שיותר שחקנים שיצאו לקבוצות אחרות ועד כה נראה שבקבוצה עומדים ביעד שהציבו.

היו"ר סאלח נסראלדין אמר ליאללה ספורט לקראת פתיחת העונה של הקבוצה: "שני שחקנים מאוד מוערכים בליגה א' עוד יצטרפו אלינו היום, שחקנים שיתרמו רבות לקבוצה במהלך העונה"

לא רוצים לשחזר את מאבקי ההישרדות של העונה האחרונה. מכבי דליה

על האיחוד המתוכנן עם הפועל דליה שלא יצא לפועל אמר: "רצינו מאוד שהשנה תהיה בדליה קבוצה אחת שתייצג את כל היישוב אך לצערנו העניין לא עלה בידינו מסיבות שאינן תלויות בנו אבל אנחנו מבטיחים שמכבי דליה תהיה הקבוצה שתייצג את דליה בכבוד וגם את כל העדה הדרוזית בישראל בכבוד השנה".

ובסיום דבריו התייחס למאמן אלי מזרחי שממשיך לעונה נוספת בקבוצה: "הוא חלק בלתי נפרד ממכבי דליה ולא היה לנו ספק לרגע שהוא יהיה המאמן העונה. גם בשנה שעברה כשהקבוצה הייתה בזמנים קשים לא חשבתי לרגע על החלפתו, הוא שותף אמיתי במכבי דליה".

#מכבידלייתאלכרמל

כתבות נוספות