מסר מקייב: מאמון קשוע, הישאם כיוואן, ספואן זועבי ומהראן בתמונת מצב ממחנה האימונים של הפועל חיפה

מאמון קשוע, הישאם כיוואן וספואן זועבי מרוצים מהימים האחרונים במחנה האימונים של הפועל חיפה בקייב. מהראן לאלה הצטרף לקבוצה לאחר הדיון בבית הדין שהתקיים השבוע.

ביום שני האחרון נחתה הפועל חיפה בקייב וכחלק מסגל הקבוצה יצאו הישאם כיוואן שחקנה הוותיק, מאמון קשוע שסיכם את תנאיו מספר ימים לפני הנסיעה וספואן זועבי שהחל להיבחן בסמוך ליציאה למחנה האימונים ולאור העובדה שהרשים את הצוות המקצועי הוחלט לצרפו לסגל הקבוצה לפני היציאה למחנה.

לאלה, כיוואן, קשוע וזועבי יחד במחנה האימונים

השחקנים יחד עם כל סגל הקבוצה עורכים את האימונים במתקן המפואר של קבוצת ארסנל קייב ואת משחק האימון הראשון קיימו ביום שלישי מול קבוצת הפאר שחטאר דונייצק, במשחק זה פתח בהרכב השחקן הצעיר מאמון קשוע שהרשים עוד במשחקי האימון בארץ. קשוע המשיך להרשים גם במשחק עצמו כאשר כבר בדקה ה-2' של משחק האימון הראשון כבש שער יתרון להפועל חיפה. במהלך המחצית השנייה שותפו גם זועבי וכיוואן ותוצאת המשחק הסתיימה 3-0 להפועל חיפה.

ביום השלישי של מחנה האימונים, בזמן שהקבוצה מתאמנת בקייב מהראן לאלה עבר את הדיון בבית הדין להתאחדות בנוגע לפרשת השימוש בחומרים האסורים, הדיון הסתיים ללא החלטה סופית בנוגע לעונשו והוא הורשה לחזור להתאמן יחד עם הקבוצה אך לא לקחת חלק במשחקים. בסיום הדיון קיבל לאלה הזמנה אישית מהבעלים יואב כץ להצטרף למחנה האימונים וכך אכן קרה וביום חמישי האחרון הצטרף לאלה לקבוצה בקייב.

מהראן לאלה יחד עם הבעלים יואב כץ במחנה האימונים

צילום: מועדון כדורגל הפועל חיפה

בנוסף להצטרפותו של לאלה, ביום חמישי האחרון התמודדה הקבוצה במשחק האימון השני מול קבוצת ארסנל קייב כאשר בהרכב הפותח היה מאמון קשוע, הקבוצה סיימה בניצחון 6-2. מחר יתקיים משחק האימון השלישי והאחרון של הקבוצה מול קבוצת דינמו קייב ולאחר מכן ישובו ספואן זועבי, מאמון קשוע, הישאם כיוואן ומהראן לאלה יחד עם קבוצת הפועל חיפה לארץ.

#הפועלחיפה #מאמוןקשוע #מהראןלאלה #ספואןזועבי

כתבות נוספות