בני סכנין תצא הערב ליוון למשחק מול אולימפיאקוס: "מעכשיו הכל בידיים של המאמן"

בני סכנין תצא הערב ליוון ותפגוש מחר(ראשון) את אולימפיאקוס למשחק ידידות.

ביום חמישי האחרון שבה בני סכנין לאימון ראשון בארץ מאז חזרתה. אל האימון הצטרף הקשר הניגרי הרמוני איקנדה שבקבוצה אמרו לאחר האימונים הראשונים שלו "נדרש עוד זמן ועד שבוע הבא יחליטו לגביו". הקבוצה תצא הערב בשעה 22:00 ליוון כאשר כל הסגל צפוי לצאת כולל מי שלא ישותף במשחק.

דובר בני סכנין, מונדר חלאילה, סיפר על הכנות הקבוצה אמש בתכנית השבועית "יאללה ריאדה":

"קיבלנו הזמנה למשחק ידידות, המפגש הזה הוא מתקיים אחרי הכנות שנשענות על יחסי כבוד וידידות. אני מאמין שלאחר הנסיעה תתהדק מערכת יחסים יעילה וטובה בינינו שתביא תועלת לשני המועדונים, בוודאי לבני סכנין"

הסגל שצפוי לצאת: "הסגל יוצא באופן מלא עם כל מי שחתום ותחת הסכם, כל מי שהיה במחנה יהיה גם שם. מי שילווה את הנסיעה הוא אבו יונס ולגבי איקנדה זה עדיין לא סופי אבל אני מאמין שהוא גם ייצא". בנוגע לעלאא אבו סאלח, הוא סובל ממתיחה ולא צפוי לקחת חלק במשחק.

על התפקיד בו משחק הנבחן הרמוני איקנדה: "מה שטוב אצלו זה שהוא יכול להיות גם בלם וגם בקישור על אף שבשני המקומות האלו יש לנו די שחקנים ברמה טובה. עוד לא החתמנו אותו, אנחנו מחכים".

ניסוי כלים נוסף מול אולימפיאקוס. שחקני בני סכנין

בנוגע למקרה בר אביטן אמר: "מה שקרה איתו זה לא משהו שקורה כל יום בסכנין, צר לנו וחשוב לנו לתת הרגשה של כבוד לכל שחקן שמגיע" אגב, אביטן לא מגיע לאימוני הקבוצה.

ההתרשמות הכללית של המועדון ממחנה האימונים והשבועות האחרונים: "ידוע לנו שהצוות המקצועי מגובש מאוד. מעכשיו ההחלטה היא בידיו של סבירסקי בלבד והמשך דרכו המקצועית של המאמן במיוחד כשיש סגל מלא שאגב, זו פעם ראשונה מזה שנים שיש סגל מלא בפתיחת העונה. עד כה אנחנו מרוצים מהתמונה הנוכחית היא מראה סימנים מעודדים וטובים".

עכשיו הכל בידיים שלו. סבירסקי

על הקהל: "עכו לא רחוקה, אני מאמין שיחד עם הצלחה נצליח למלא את האצטדיון ולהתגבר על נושא האצטדיון שעוד לא יהיה מוכן. אני מלווה את המועדון במשך שנים רבות ונותן כבוד לכל הנהלה שהייתה. המועדון ידע עליות וירידות וקיבל מוניטין רחב במזרח התיכון ובאירופה, המועדון מנוהל היום בראשות אבו יונס וחאלד דוחי עם שאר חברי ההנהלה בצורה מצוינת. מי שבוחר להסתכל על המועדון במשקפיים שחורות זו הבחירה שלו ואלו לא המשקפיים הנכונות".

בסיום דבריו סיפר מונדר חלאילה על החנות שמקימים עבור אוהדי הקבוצה ובה יימכרו מוצרי המועדון: "אנחנו בשלב מתקדם מאוד של הכנות של החנות שתכיל הרבה מותגים של המועדון".

התרשמות חיובית מהצוות המקצועי עד כה. סבירסקי והעוזרים איימן ומרסלו

בני סכנין תתכונן לאחר חזרתה למשחק שיתקיים בשבת הבאה (29.07) מול מכבי חיפה במסגרת גביע הטוטו, המשחק יתקיים באצטדיון סמי עופר.

#בניסכנין

כתבות נוספות