חופים: כפר קאסם הפסידה בגמר, בני סכנין הפסידה במשחק ההישרדות

כדורגל חופים: בני פלפלה כפר קאסם הפסידה לנתניה בגמר. בני סכנין הפסידה לחולון במשחק ההישרדות.

מחזור ההכרעה של ליגת כדורגל החופים התקיים היום(שישי) בחוף פולג כאשר שתי קבוצות המגזר הערבי המשתתפות בליגה התמודדו במשחקים מכריעים בצמרת ובתחתית.

ראשונה שיחקה בני פלפלה כפר קאסם וניצחון בחצי הגמר מול כרמיאל שלח אותה ישירות לגמר מול נתניה. את משחק הגמר פתחה כפר קאסם ביתרון והובילה 3:1 על נתניה אך מה ששינה את פני המשחק היה ההרחקה של השחקן עאמר יתים בסוף השליש השני. בשליש האחרון הצליחה נתניה להשוות ואף להפוך את התוצאה והמשחק הסתיים 4:3 לנתניה.

עאמר יתים אמר בסיום: "אסור לנו לטעות בשלב כזה וזה עלה לנו ביוקר. אני לא יכול להתווכח עם השופט על ההרחקה, אבל זה הוציא את הקבוצה משיווי משקל. אני מצטער באופן אישי בפני הקהל שלנו"

ההרחקה שלו שינתה את פני המשחק. עאמר יתים

צילום: תאמר סרסור

בקרב התחתית שיחקה בני סכנין מול חולון. המשחק נפתח חלש עד שהגיע חמאדה ג'בארין ובדקה 9' של השליש הראשון הבקיע בתנועת סיבוב אדירה. בני סכנין המשיכה בפיגור עד ששוב חמאדה ג'בארין, שהיה השחקן הדומיננטי ביותר של בני סכנין, עשה עוד מהלך נפלא אותו סיים עודאי בדראן בשער שוויון שהביא את שתי הקבוצות לתוצאת תיקו 4-4 בסיום השליש האחרון. בתוספת הזמן כבשה חולון את שער הזהב וקעה את גורלה של בני סכנין להפסיד במשחק ההישרדות.

עבאס סואן אמר בסיום: "זה שונה מאוד מהכדורגל, יש לנו עוד דרך ארוכה לעשות, אנחנו נעשה אותה ונהיה עוד יותר חזקים".

היה קרוב להציל את בני סכנין במשחק ההישרדות. חמאדה ג'בארין

צילום: איהם אנוואר ג'בארין


כתבות נוספות