בני זלפה פתחה את העונה: רוצים לעלות ליגה מהמקום הראשון

בני זלפה פתחה את העונה באופן רשמי כאשר פתחה השבוע את אימוני הקבוצה בנוכחות המאמן נביל אמארה והסגל החדש.

עד יום לפני אימון הפתיחה שהתקיים ברביעי, עסקה זלפה בהשלמת בניית הסגל שלה כאשר החזירה לשורותיה את החלוץ מיזר זועבי שנכון לעכשיו הוא האחרון שהצטרף לרשימת הרכש שלה.

סגל בני זלפה באימון הפתיחה

צילום: אלי גפן

שוחחנו עם המאמן נביל אמארה על אימוני הקבוצה וראשית התייחס לנושא הסגל: "הסגל סגור ומוכן. אחרי שנשלים כמה אימונים ומשחקי אימון נדע אם צריך להתחזק בשחקן או שניים. במידה וכן נצטרך, לא נחכה ונוסיף את מי שחסר לנו אבל נכון לעכשיו הסגל הוא סופי".

על החזרתו של החלוץ מיזר זועבי אמר: "הוא שחקן מצוין שיעזור לנו מאוד כדי לעלות ליגה כי אנחנו הצבנו לעצמנו מטרה לעלות ממקום ראשון ונעשה את המקסימום בשביל זה, אבל חוץ ממיזר יש עוד כמה שחקנים בסגל במיוחד בהתקפה כמו אחמד דראושה והחלוץ המנוסה חמאדה מחאג'נה שרשם לא מעט עליות ליגה בעברו עם כמה קבוצות שונות. חמאדה הוא חלוץ מנוסה שיעזור לנו הרבה בגלל הניסיון שלו ובאופן כללי יש לנו סגל חזק ומנוסה".

מאמינים בו אבל לא בונים רק עליו. מיזר זועבי והמאמן נביל אמארה לאחר החתימה

החלוץ חמאדה מחאג'נה רשם בשנים האחרונות עליות ליגה עם מכבי והפועל אום אל פחם וכפר קרע כאשר העונה הזכורה ביותר שלו היא עונת 2011-12 בה שיחק בהפועל אום אל פחם ובאותה עונה כבש חמאדה 43 שערים וגם עלה עם הקבוצה מליגה ג' לליגה ב'.

חמאדה אמר ליאללה ספורט לאחר אימון פתיחת העונה: "אני שמח מאוד שאני בבני זלפה ואעשה את המקסימום שלי כדי לעזור לקבוצה לעלות ליגה וגם בעונה הזו אני רוצה לסיים מלך השערים של הליגה. אני אתן כל מה שיש לי כדי שהקבוצה תעלה מהמקום הראשון".

רוצה להיות מלך השערים של הליגה גם העונה. חמאדה מחאג'נה

על שיתוף הפעולה עם החלוץ מיזר זועבי אמר: "מבחינתי זה לא משנה לי מי משחק ומי הסגל, בשבילי כולם אותו הדבר, אני מסתכל על הקבוצה כקבוצה ולא על השחקנים עצמם אני אשתף פעולה עם כל שחקן שמשחק לצידי. הצלחת הקבוצה היא הצלחה של כולנו, גם בפעמים האחרונות שעליתי ליגה לא הסתכלתי מי נמצא לצדי אלא על הקבוצה כקבוצה וזה מה שחשוב".

#הפועלבניזלפה

כתבות נוספות