קבוצת אנשי עסקים בהובלת חאלד אבו פרך הם המועמדים המובילים לניהול הפועל באקה

קבוצת אנשי עסקים בהובלת איש העסקים חאלד אבו פרך הם המועמדים המובילים לניהול הפועל באקה אל גרביה.

במשך השבוע האחרון התקיימו מספר פגישות בהשתתפות ראש עיריית באקה מורסי אבו מוך וחסן ואברהים פדעוס, שניהלו את הקבוצה במשך שנים, כאשר בפגישות דנו על החלטתם של השניים להתפנות לחייהם האישים ולהעביר את ניהול הקבוצה לאנשים אחרים. לאחר שמול העירייה התנהלו שיחות על הנושא התקציבי, בימים האחרונים ישנן התפתחויות גם בצד הניהולי כאשר מתנהל משא ומתן עם מועמד בכיר להובלת הקבוצה.

ראשית בנושא תקציב הקבוצה התייחס ראש עיריית באקה מורסי אבו מוך ואמר ליאללה ספורט: "מבחינתנו כעירייה העברנו בשנה האחרונה תקציב גדול של כ-700 אלף ש"ח ועוד נותרו כ-50 אלף ש"ח שלא נלקחו מקופת העירייה. בשנה הבאה אנחנו מתקצבים סכום דומה של 700 אלף ש"ח"

בנוסף, שוחחנו עם המועמד המוביל לניהול הקבוצה חאלד אבו פרך שמצידו לא מכחיש את המשא ומתן בין שני הצדדים על העברת ניהול הקבוצה ואף אמר בנושא: "עד יום ראשון תהיה לנו החלטה סופית לגבי הפועל באקה" והסיכויים לכך שיקבל את הקבוצה עומדים על 90 אחוזים נכון לעכשיו.

התפתחות חיובית בגזרת הפועל באקה

אז מה בעצם מעכב?

"אני לא יכול לנהל את הקבוצה לבד ולכן יש עוד כמה אנשי עסקים שבמידה והם יחליטו סופית להצטרף אז הכל יהיה בסדר".

מה התנאים של חסן פדעוס?

"יש שני תנאים, האחד שההסכם תקף עד שנתיים ואם אחרי שנתיים לא מעוניינים להמשיך אז לא להחזיר את הקבוצה עם גירעונות וחובות, והשני הוא שהקבוצה לא תרד ליגה".

בדקתם יש חובות? "מדובר בקבוצה מסודרת ללא חובות".

חאלד יחד האוהד המסור אחמד אבו מוך שמייצג את אוהדי באקה באמצעות הרשתות החברתיות

#הפועלבאקהאלגארבייה

כתבות נוספות