מאג'ד עואודה: מקווים שנחגוג את העלייה עד ינואר, בונים קבוצה חזקה שתקרא תיגר על כל הליגה

צעירי כפר כנא, היורדת הטרייה לליגה ב', נמצאת כבר בשלבי הסיום וההכנות לקראת העונה הקרובה כאשר המטרה שלה היא לחזור לליגה א' בתום העונה.


בכפר כנא לקחו קשה את הירידה לליגה ב' במחזור האחרון של העונה והמראות שהיו באותו משחק נגד טירה, שההפסד בו למעשה שלח אותם לליגה ב', היו מלווים בתחושות אכזבה קשות, אך כידוע לכולם בכפר כנא יש הנהלה שלא מרימה ידיים וגם במקרה הזה מיד אחרי הירידה כבר נערכה ישיבה בה התחילו לחשוב על העתיד כאשר המטרה הראשונה הייתה להחתים את המאמן הישאם זועבי בציפייה שיוביל את הקבוצה חזרה לליגה א'.


יושב ראש הקבוצה מאג'ד עואודה אמר בראיון בלעדי לאתר יאללה ספורט: "המטרה שלנו היא חד וחלק לעלות לליגה א'. אנחנו מכינים קבוצה חזקה לקראת העונה הקרובה ואנחנו מקווים שנשיג את המטרה שלנו כבר בינואר ולא נחכה עד סוף השנה".

 

אם נסתכל על היריבות שלך, ניתן לראות הרבה קבוצות שהתחזקו והשקיעו כסף במטרה לעלות ליגה?

"נכון, העונה הרבה קבוצות התחזקו אבל אנחנו מסתכלים אך ורק על עצמנו. רוב הקבוצות עדין מחכות לשמוע מההתאחדות איפה צעירי כפר כנא תשחק בצפון א' או בצפון ב' כי יודעים שזו לא סתם קבוצה ואנחנו בונים קבוצה עם סגל לחזרה מהירה לליגה א'".

הרגעים האחרונים בליגה א' עוד זכורים היטב. צעירי כפר כנא

 

העובדה שתהיו בצפון א' או ב' זה משנה לכם משהו בתכניות?
"לנו זה לא משנה, אבל אם נשחק בצפון ב' כמובן שאנחנו רוצים להשקיע עוד כסף ולהגדיל את התקציב כי באותו מחוז יש כמה קבוצות שהשקיעו הרבה והביאו שחקנים טובים".

 

מה התקציב שלכם לקראת העונה הקרובה?
"התקציב עד עכשיו הוא 1.2 מיליון ש"ח ואני רוצה לציין שאנחנו עמותה שמתנהלת בצורה תקינה והתקציב שלנו מחולק כאשר המועצה נותנת לנו 200 אלף שקל ואת השאר אנחנו מקבלים מספונסרים ותמיכה של כל חברי ההנהלה".

 

האם הסגל הושלם או שתצטרפו עוד כמה שחקני חיזוק?

"בגדול אנחנו השלמנו את הסגל, אולי נצרף עוד מגן וחלוץ ואז הוא יהיה מושלם לגמרי". 

 

יש הרבה ביקורת בכפר כנא על כך שאין שחקני בית, מה אתה חושב על זה?

"העונה הזו במיוחד ישבנו עם המאמן הישאם זועבי ואמרנו שאנחנו רוצים לשלב כמה שחקני בית ובמיוחד מקבוצת הנוער בהרכב הראשון. יש לנו 22 שחקנים בסגל ומתוכם 12 שחקני בית, נוער ובוגרים. המטרה היא לתת הזדמנות להרבה שחקנים".

 מאמינים בו שהוא האיש הנכון ובזמן הנכון. הישאם זועבי 

צילום: איהם אנוואר ג'בארין 

 

נפרדתם מהרבה שחקנים העונה ובמקביל צירפתם כמה שחקנים חדשים.
"כן , השוער אלי ברקוביץ, הבלם עידן בלסטרה שהגיע ממגדל העמק, עמי גילבר, עודי דראושה, 
עומר סבע ועמרי אלמקייס".

 

אם הזכרת שחסר מגן שמאלי, אשרף רבאח שלאחרונה עזב את חדרה עלה על הפרק?

"אשרף שחקן מצויין ואנחנו נשמח מאד אם יצטרף אלינו. הוא מבוקש בכמה קבוצות בליגה הלאומית ואם לא יתסדר נעשה את המאמצים לצרף אותו".

 

אחד השחקנים שהחתמתם ועזב אתכם הוא סולטאן זועבי, יש כעס כלפיו?

"קודם כל אני מאחל לו בהצלחה, אנחנו לא נחזיק שחקן בכח וגם לא נחזיק שחקן שלא רוצה לשחק במכבי כפר כנא. אם הוא בחר את דבוריה זו החלטה שלו ואנחנו לא ננקוט נגדו שום הליך  משפטי".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload