הסתיים דיון נוסף בנושא פרשת מהראן לאלה: "נפלתי קורבן"

הסתיים דיון נוסף בנושא פרשת מהראן לאלה: לא התקבלה החלטה סופית לגבי העונש. השחקן וההתאחדות יגישו סיכום בשבועיים וחצי הקרובים ולאחר מכן יתקיים דיון נוסף. יואב כץ שוחח עם השחקן והזמין אותו להצטרף למחנה האימונים.

לפני כשבוע הוגש כתב האישום כנגד השחקן ובו דרש תובע ההתאחדות עונש הרחקה ל-4 שנים לשחקן והיום(רביעי) התקיים דיון נוסף כהמשך להליך שנפתח כתוצאה מבדיקה שביצעה ההתאחדות לכדורגל למציאת חומרים אסורים ובה נמצאו חומרים אסורים במבחנה שסיפק השחקן.

במהלך הדיון טען לאלה שנפל קורבן באירוע, שהכל נבע מחוסר וודאות ולא עשה שימוש בחומרים אסורים. כמו כן התלונן על העונש אותו דרש התובע (ארבע שנים הרחקה) בטענה שלא פשע, שלא עשה דבר שמצדיק אותו ופנה אל הדיין בבקשה לקבל עונש הוגן יותר.

בסיום הדיון נקבע כי לא תתקבל החלטה בתום דיון זה אלא שהשחקן יגיש את סיכומו בכתב בתאריך 27/07 וההתאחדות תגיש את הסיכום שלה עשרה ימים לאחר מכן, רק אז תתקבל ההחלטה הסופית בנוגע לעונש. כמו כן עד שתתקבל החלטה סופית, מהראן לאלה רשאי להתאמן כרגיל יחד עם הקבוצה אך לא להשתתף במשחקים.

בנוגע למחנה האימונים, הבעלים יואב כץ שוחח עם מהראן לאלה מיד לאחר בתום הדיון בעניינו והזמין אותו בשמו ובשם חברי הצוות והשחקנים להצטרף מיידית למחנה האימונים של הקבוצה באוקראינה.

מהראן לאלה

צילום: מועדון כדורגל הפועל חיפה

#מהראןלאלה

כתבות נוספות