בני ערערה עארה מתכוננת לפתיחת העונה בליגה ב': נהיה יריבה חזקה, רוצים מקום בפלייאוף העליון

בני ערערה עארה מתכוננת לפתיחת העונה השנייה שלה בליגה ב'. עד כה צירפה לסגל 3 שחקני רכש ומנהלת משא ומתן עם שחקנים נוספים.

את העונה האחרונה בה שיחקה לראשונה בליגה ב' סיימה בני ערערה עארה במקום הרביעי ובהפרש נקודה אחת בלבד מכפר קרע ובני זלפה. לקראת פתיחת העונה הקרובה בקבוצה לא יוצאים בהצהרות שונות מהעונה האחרונה ושואפים לשמור על המיקום בצמרת הטבלה ולא לרדת מהפלייאוף העליון.

מבחינת סגל הקבוצה, הצטרפו הקשר גיא רוזנבלום, הקשר אורן דסטה, החלוץ סהר אזולאי והשוער אדם עקל שחוזר למשחק פעיל לאחר שהשקיע את השנים האחרונות בלימודים. כמו כן בקבוצה הבהירו בנושא השוער שלא חוששים מהעובדה שעקל לא שיחק וסיפרו שבחודשיים האחרונים הוא כבר חזר לאימונים באופן עצמאי. כל השחקנים החדשים יצטרפו לסגל הקיים שישחק תחת צמד המאמנים בדר גוהגאה ורסלאן יונס אשר מוערכים מאוד על ידי הקהל המקומי.

הקבוצה תפתח את אימוניה ביום שני 24/7 ובימים שנותרו עד אימון הפתיחה היא מנהלת משא ומתן עם מספר שחקני חיזוק נוספים שצפויים להשלים את הסגל.

רוצים גם העונה להיות בפלייאוף העליון. סגל בני ערערה עארה

המאמן בדר גוהגאה סיפר על הכנות הקבוצה ואמר ליאללה ספורט: "המטרה שלנו היא להיות בפלייאוף העליון. אנחנו שומרים על רוב הסגל של שנה שעברה והתחזקנו בעמדות שצריך, בנוסף אנחנו במשא ומתן עם עוד שני שחקנים טובים שישלימו את הסגל באופן סופי. מבחינה תקציבית אנחנו סוגרים כל עונה בלי חובות וגם בעונה הקרובה כך יהיה".

ובסיום דבריו התייחס לקהל הקבוצה: "הקהל עושה הכל בשביל הקבוצה ולכל משחק מגיעים מינימום 500 אוהדים. אני באופן אישי ובתור מי שאחראי עלך הצד המקצועי בקבוצה מקשיב לכל דבר שאומר הקהל, אמנם אנחנו המאמנים וההנהלה קובעים מה יקרה אבל מקשיבים ולוקחים ברצינות המלאה כל מה שהם אומרים"

מחכים לפתיחת העונה. הקהל של ערערה

#בניערערהעארה

כתבות נוספות