עורך דינו של השחקן בר אביטן: "סכנין הציעה סכום פיצוי כספי לא הולם"

בני סכנין סיימה את מחנה האימונים בפוליןם ועושה את דרכה חזרה. נמשכים ההליכים בין המועדון לשחקן בר אביטן שהגיש באמצעות עורך דינו מכתב רשמי ובו נכתב על הפרת חוזה מצד הקבוצה. 

 

לאחר שבוע בו שהו בפולין, חוזרים היום שחקני בני סכנין ממחנה האימונים לאחר שבוע אימונים ושני משחקי ידידות בהם רשמו הפסד 2:0 לא.א.ק אתונה וניצחון 2:0 על הקבוצה הפולנית מהליגה השלישית כאשר בקבוצה כבר מתכוננים למשחק ביום שבת הקרוב מול פנאתנייקוס היוונית ולמשחק האימון מול מכבי חיפה.  

 

עוזר המאמן איימן חלאילה סיכם את מחנה האימונים: "היה מחנה אימונים מאוד מוצלח, אימונים קשים ואינטנסיביים ללא עבירות משמעת. שיחקנו נגד שתי קבוצות א.א.ק אתונה שהיא מאוד חזקה ועולה עלינו בכל פרמטר והתמודדנו אתה יפה מאוד למרות ההפסד, גם הקבוצה השנייה ששיחקנו אמנם היא בליגה שלישית אבל נראינו הרבה יותר טוב מהמשחק הראשון וכל השחקנים שותפו. זה לא חשוב נגד מי אתה משחק אלא איך אתה משחק. יש פה שחקנים צעירים יהלומים שצריך ללטש אותם ונעזור להם להתקדם, הם יהיו העתיד של בני סכנין". 

סכנין בפתיחת המשחק השני של מחנה האימונים 

 

בנוגע לשחקן בר אביטן שלא יצא עם הקבוצה למחנה האימונים וכזכור הגיש מכתב, אמר עורך דינו שי אליאס : "מבחינתנו בני סכנין הפרה את ההסכם עם השחקן והסכום שהציעו לו כפיצוי כספי הוא לא הולם. מבחינת הקבוצה היא הפרה את ההסכם ולכן היא צריכה לפצות אותו במלוא החוזה".

 

תגובת בני סכנין בנושא: "ננסה להמשיך לדבר איתו על מנת למצוא את הפתרון ההולם לשני הצדדים, אם יש מקום לעזיבה זה מבלי שייגרם נזק. השיקול המקצועי היה קודם להכל והוא עלאא אבו סלאח, צר לנו שהדברים האלה קורים וזה לא אומר שהשחקן לא טוב. כמו כן בנוגע לאי היציאה של השחקן עם הקבוצה לפולין, אין סעיף שמחייב קבוצה להוציא שחקן למחנה אימונים ומחר כשהם יחזרו להתאמן אם עד אז לא ייפתר הנושא הוא יגיע לאימונים כי הוא שחקן של בני סכנין" .

בדרך לפרידה מהירה מבני סכנין. בר אביטן

צילום: מועדון בני סכנין 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload