הפועל כפר כנא פתחה את העונה: אווירה טובה, נצרף עוד שני שחקנים ונגיע מוכנים לקרב על הפלייאוף העליון

השבוע פתחה כפר כנא את האימונים באופן רשמי יחד עם סגל השחקנים החדש, המאמן פאיד חסון שממשיך לעונה נוספת והעוזר מועאן נסראלדין שמונה לצוות המקצועי. בקבוצה מרוצים מאוד מבניית הסגל ומהאימונים הראשונים.

לעיני עשרות אוהדים שהגיעו לתמוך בקבוצה, קיימה כפר כנא את אימוניה הראשונים לקראת פתיחת העונה הקרובה כאשר באימונים נצפו השחקנים החדשים פאדי זיאדה, מאור סיסו, שלום עקיבא, אחמד אעמר והשוער בשאר דאהר.

המאמן פאיד חסון אמר ליאללה ספורט על האימונים הראשונים של הקבוצה: "הייתה אווירה טובה מאוד, הגיעו הרבה שחקנים חוץ מאלו שחתמו עוד שחקנים נבחנים צעירים ואנחנו עובדים על צירוף של שני שחקנים נוספים לסגל בתקופה הקרובה לקישור האחורי והקדמי, אנחנו נמצאים במשא ומתן עם מספר שחקנים ומקווים לסגור את זה כמה שיותר מהר"

שחקני הפועל כפר כנא במהלך האימון

על השחקן החדש שלום עקיבא שהגיע מהפועל בית שאן: "היה בינינו משא ומתן ארוך אבל סוף סוף הוא אצלנו וזה מה שחשוב"

בנושא מטרות הקבוצה לעונה הקרובה: "אנחנו רוצים לעשות קבוצה שתילחם על המקום בפלייאוף העליון ולא מתביישים בזה. אנחנו מביאים שחקנים שמתאימים למטרות שלנו וכשיגיעו שני השחקנים הנוספים נהיה מוכנים לקרב"

על העבודה עם מועאד נסראלדין: "מועאד בצוות המקצועי, הוא גם משקיף על מחלקות הנוער וגם נמצא בבוגרים. אנחנו חברים ועובדים ביחד בעבר וביומיים האלה הוא כבר היה איתי באימונים" .

הרכש החדש של כפר כנא. שלום עקיבא(מימין) ומאור סיסו

פאיד סיים את דבריו כאשר התייחס לשחקנים שהאריכו חוזה לעונה נוספת בקבוצה: "שמח מאוד ששחקנים של השנה שעברה האריכו חוזה בקבוצה כמו איציק נאש ודודי אלישע. לגבי אלישע באופן אישי אני יכול להגיד שהוא שחקן שאני מאוד אוהב ואני שמח מאוד שהוא האריך את החוזה בקבוצה. הוא נשאר אצלי ואני שמח מזה שהוא אצלי"

המאמן פאיד חסון בשיחת הפתיחה עם השחקנים

#הפועלכפרכנא #פאידחסון

כתבות נוספות