בני לוד: הקפטן סאלם אבו סיאם עזב. ויקטור מרעי ומעוז סמיה חתמו, דייגו סליס סיכם

קפטן בני לוד ושחקנה בשבע השנים האחרונות נפרד מהקבוצה. ויקטור מרעי, נתי ארזואן ומעוז סמיה חתמו, דייגו סליס סיכם.

שינויים נוספים בסגל בני לוד היו בימים האחרונים גם בגזרת העוזבים וגם בגזרת המצטרפים כאשר היום נפרד מחברי הקבוצה השחקן סאלם אבו סיאם. הקפטן, שזו הייתה עונתו השביעית בבני לוד, מנהל משא ומתן עם קבוצת שמשון כפר קאסם כאשר בגזרתו הבהירו שההחלטה ללכת לשחק בליגה ב' נובעת משיקול כלכלי בלבד ובימים הקרובים כבר צפוי לחתום בשורותיה.

אבו סיאם אמר ליאללה ספורט על העזיבה: "השיקול לעזוב נבע קודם כל מהנושא הכלכלי, חוץ מזה זה גם אתגר להגיע לקבוצה מהמגזר ששואפת לעלות ליגה ואני שחקן שמחפש אתגרים".

השיקול הכלכלי הכריע, לא יהיה קפטן בני לוד בעונה הבאה

צילום: יוסף אבו מרסה

עד כמה היה חלק לשיקול שאחרי שנים בליגה הלאומית וליגת העל אתה תעבור לשחק בליגה ב' ? "זה היה שיקול, אבל בסוף מדובר בעיקר בעניין כלכלי והחוזה שהציעו מראה את הרצינות כלפייך ואני חשבתי על זה המון, הכל קרה מהר מאוד אפילו השחקנים לא הבינו ולא האמינו לי קיבלתי מהם הרבה הודעות. אני מאוד מעריך ומכבד את אבו סובחי וסלימאן, הייתי מאוד קשור לאנשים שם ואהיה אוהד מספר אחד שלהם"

לא ניסו לעצור בעדך? "בבני לוד לא יכולים לעמוד בהצעה שקיבלתי והם מבינים את זה ואת השיקולים שלי, הכל נגמר בצורה יפה אני אמשיך לאהוב אותם והכבוד בינינו נשאר הדדי. גם אם לא אהיה חלק מקבוצת בני לוד תמיד אהיה אוהד שלהם"

"תמיד אהיה אוהד בני לוד" . אבו סיאם

צילום: יוסף אבו מרסה

כמו כן בגזרת המצטרפים בימים האחרונים חתמו על חוזה ויקטור מרעי, מעוז סמיה ונתי ארזואן, בנוסף אליהם השחקן דייגו סליס סיכם בקבוצה וצפוי לחתום מחר וארבעתם מצטרפים לעומרי עאמר, פיליפ מנה ומוחמד אבו אל היג'א ברשימת השחקנים החדשים של בני לוד לעונה הקרובה.

ויקטור מרעי, החלוץ ששיחק בעונה האחרונה בליגה א' בקבוצת הכח רמת גן במדיה כבש במדיה 11 שערים ובעברו שיחק גם בליגת העל עם הפועל תל אביב ומכבי פתח תקווה, חתם בקבוצה באופן רשמי.

מעוז סמיה, הבלם שבעברו שיחק עם קבוצות ליגת העל הפועל פ"ת ומכבי נתניה ובשתי העונות האחרונות בהפועל ירושלים אליה עבר מבית"ר ת"א רמלה, גם כן חתם באופן רשמי ויחזק את חוליית ההגנה של המאמן סלימאן אזברגה.

מעוז סמיה לאחר החתימה

בנוגע לדייגו סליס, שכבר היה בבני לוד ובעונה שעברה שיחק בהפועל רמת גן במדיה כבש 8 שערים. כעת סיכם החלוץ הארגנטינאי את תנאיו בבני לוד ובקבוצה אמרו שהוא נוחת היום כך שהחתימה צפויה להיות ביומיים הקרובים ואז יחזור אליה באופן רשמי.

#בנילוד

כתבות נוספות