שריקת פתיחה בליגה א': אכסאל, כפר קאסם, שפרעם והפועל כפר כנא יקיימו היום אימון ראשון

קבוצות ליגה א' מתכוננות לפתיחת העונה הרשמית והיום(ראשון) יפתחו את האימונים הפועל אכסאל, הפועל שפרעם, הפועל כפר כנא ומ.ס כפר קאסם. מחר תפתח את האימונים מ.ס טירה ובהמשך השבוע מכבי דליה.

הראשונה היא הפועל אכסאל, שעשתה את השינויים הרבים ביותר בסגל שלה עם כמה החתמות "שוברות שוויון" בעזרתן היא רוצה להשיג את מטרתה לעונה הקרובה ובנושא זה אמרו בקבוצה באופן חד משמעי: "רוצים לעלות ליגה וכל תוצאה אחרת תיחשב ככישלון".

מבחינת סגל הקבוצה והשינויים שנעשו עד כה:

מאמן אבי סבג

עזבו: בשאר דאהר, פאדי זיאדה, ניסן רביבו, עבודי דראושה, ענאן נסראלדין, שלומי מראד, טרס שלקובסקי, אבי מלכה.

הצטרפו: שרון לוי, אוהד דוד, מוסא טראבין, פאדי סלביס, סמיר עבד אלחי, ניר אברג'יל, מוחמד אזברגה, הלאל אזברגה, עומר בוארון, דור הלוי.

האריכו חוזה: הייתם דראושה, תאופיק אסעד, מהראן אבו ריא, ראמי דאהר, חוסאם אבו סלאח.

הקבוצה תקיים היום אימון ראשון בשעה 17:00 מגרש באכסאל.

היו"ר בהאא חליל אמר לקראת פתיחת האימונים: "אני מקווה שתהיה לו עונה מוצלחת והקהל יהיה מרוצה ממה שיראה מהקבוצה ויתמוך בנו. מאחל הצלחה למאמן, לצוות המקצועי ולשחקנים החדשים"

סגל חדש באימון הראשון. הקהל של אכסאל מחכה לפתיחת העונה

השנייה היא הפועל שפרעם, שבשבועות האחרונים עסקה בלא מעט סוגיות החל ממשא ומתן מתמשך ולא פשוט עם שחקני הבית שלה, החתמות החדשות ועד רצף אירועים עם שחקנים שכבר עשו צעד אל מחוץ למועדון אך נכון לעכשיו חזרו אליו דוגמת מואמן קדארייה שכבר חתם בצעירי כפר כנא ועשה דרכו חזרה להפועל שפרעם או בני סימן טוב ששמו נקשר לדבורייה אך בשפרעם הבהירו שהסוגיה נשארה מאחור ואמרו "בני היה שחקן של הפועל שפרעם ויישאר שחקן של הפועל שפרעם" , זאת על אף שבגזרתו של השחקן נטען שעדיין מתקיימות שיחות בינו ובין הנהלת הקבוצה וצפויות להתקבל החלטות סופיות בימים הקרובים. אגב, בני לא יהיה נוכח היום באימון הפתיחה ולא צפוי לצאת למחנה האימונים יחד עם הקבוצה.

מבחינת סגל הקבוצה והשינויים שנעשו עד כה:

מאמן אברהים אבו רקייק

עזבו: בהאא דיאב, אחמד אעמר, השוער אחמד שולי.

הצטרפו: ניסן רביבו, השוער מג'די חלאילה, טרס שלקובסקי, בני סימן טוב, עלי עדוי, יחיא חריב, קאסם נג'אר.

האריכו חוזה: חאלד מנדיה, עבד מורגאן, אחמד דיאב, מואמן קדארייה.

הקבוצה תקיים אימון ראשון היום במגרש בטמרה. כמו כן יש לציין שבשפרעם צפויים להיעשות עוד שינויים משמעותיים בסגל כאשר חלק משחקני הבית לא הגיעו להסכמות במשא ומתן עם הקבוצה וצפויים לחתום בקבוצות אחרות ביניהם הקפטן ענאן בושנאק והשחקן חוסיין בושנאק, כמו גם השחקן אחמד עואד שמנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות.

קבוצה עם מטרות ארוכות טווח. שפרעם בהובלת אברהים אבו רקייק

השלישית היא הפועל כפר כנא. עוד לפני שהתחילה את מסע הרכש, אמר מאמן הקבוצה פאיד חסון:"אנחנו לא מהקבוצות בעלות התקציב הגדול אבל נבנה את הסגל בהתאם ליכולת התקציבית שלנו וכך שיביא אותנו להצליח במטרה הזו" ומסתמן שכך בדיוק פעלה הקבוצה בשבועות האחרונים. היום תפתח הקבוצה את האימונים באופן רשמי כאשר כבר הצהירה על כוונותיה לעונה הקרובה: "רוצים היות בין חמש הראשונות" כאשר המטרה המרכזית היא להימנע משחזור העונה האחרונה בה נקלעה למשחקי הישרדות במחזורים האחרונים.

מבחינת סגל הקבוצה והשינויים שנעשו עד כה:

מאמן פאיד חסון

עזבו: אדהם שבלי, אחסאן חלבי, ג'יהאד רביע, טל בויס, שוקי ביראני.

הצטרפו: מאור סיסו, השוער בשאר דאהר, פאדי זיאדה, אחמד אעמר.

האריכו חוזה: איציק נאש, דודי אלישע, איימן חטיב, הקפטן אדהם טאהא, השוער מוחמד אעמר, מוראד עיסא, מוחמד שחברי(סיכם).

הקבוצה תקיים היום אימון ראשון היום בשעה 16:30 במגרש בכפר כנא.

שואפים להיות בין חמש הראשונות. הפועל כפר כנא

ובגזרת ליגה א' דרום תפתח היום את העונה מ.ס כפר קאסם, הקבוצה שנמצאת אחרי שתי עונות רצופות בהן נלחמה עד הדקה האחרונה והייתה במרחק נגיעה מעלייה לליגה הלאומית. כפר קאסם לא מוותרת ותעשה הכל העונה בכדי להצליח לעשות זאת כאשר בקבוצה היו לא מעט שינויים ולאו דווקא בהיבט הסגל שדווקא חלק גדול ממנו נשאר בקבוצה כמו גם המאמן שי מאור, אלא בהיבט ההנהלה כאשר היו"ר בילאל באדיר הודיע על התפטרותו והחל מהימים האחרונים מנהל את הקבוצה טארק סרסור.

מבחינת סגל הקבוצה והשינויים שנעשו עד כה:

מאמן שי מאור

עזבו: חליל פריג', עומרי עאמר, מוחמד עבדאלג'אפר.

הצטרפו: עמרי כהן, מתן לוטטי, עבדאללה טאהא, שחקני הנוער עומר סרסור, מוחמד בדיר, אברהים עאמר ומוחמד סרסור.

האריכו חוזה: יוני רביבו, רועי הררי, השוער גיא סאלם, אוהד אדלשטיין, טל ארז, חמודי סרסור, עלי טאהא, מוחא בדיר, אלון סולטאן, אחמד עאמר ורוביל סרסור שעבר ניתוח ויחזור להתאמן בעוד כשבועיים.

רוב הסגל נשאר וינסה להשלים את משימת העלייה. מ.ס כפר קאסם

צילום: nazeeh sultan

מחר(יום שני) תפתח את אימוניה מ.ס טירה

הקבוצה בניהולו של עבד טיטי והדרכתו של המאמן מוחמד סמארה עבדה בקצב מהיר בשבועות האחרונים על בניית הסגל שלה כאשר מצד הקהל ועמותת האוהדים ישנה שביעות רצון גדולה מההתנהלות. מחר צפויה להיות תמיכה רבה של הקהל המקומי שיגיע לצפות באימון הפתיחה של הקבוצה.

מבחינת סגל הקבוצה והשינויים שנעשו עד כה:

מאמן מוחמד סמארה

עזבו: יקיר קרטה, סמיר עבד אלחי, עומר עיראקי.

הצטרפו: מיכאל קירטבה, אבי חי, יניב טבצ'ניק, אמיר עבד אלחי, ראמי חאג' יחיא.

האריכו חוזה: עיסא מרעי, עדן בן מנשה, אדם סולטאן, עמיד קשוע, דיאב חמדאן, מוחמד מטר, סארי סאג' יחיא, אבו עלי מחאג'נה, מוחמד עבד אלחי.

הקהל מרוצה מהתנהלות הקבוצה ומחכה לפתיחת העונה. מ.ס טירה

צילום: nazeeh sultan

#הפועלאכסאל #הפועלשפרעם #הפועלכפרכנא #מסכפרקאסם

כתבות נוספות