ז'אירו סבירסקי: שיחקנו יותר טוב מא.א.ק אתונה, גאה בשחקנים

בני סכנין הפסידה אמש(שבת) לקבוצה א.א.ק אתונה במשחק האימון הראשון בסגרת מחנה האימונים בפולין.

קבוצתו של המאמן הברזילאי ז'אירו סבירסקי עלתה בהרכב הבא: השוער מתן עמבר, אברהם פאס, עלי עותמאן, סארי פלאח, וונדרסון, חאלד חלאילה, סגס תאמבי, ג'ונתן לוקה, לוקאס גאוצ'ו, ישראל זגורי, פיראס מוגרבי.

הקבוצה ספגה שער ראשון כבר בדקה ה-4' ולא עבר הרבה זמן עד שספגה את השער השני. במחצית השנייה הקבוצה השתפרה אך לא הצליחה לצמצם את התוצאה 2-0 שנשמרה עד לסיום. במהלך המשחק שולבו מספר שחקנים צעירים ביניהם מוחמד(מידו) בדארנה ואיהאב גנאים. כמו גם מוחמד כליבאת, עידן שמש ומוחמד זבידאת שגם לבש את סרט הקפטן.

עוזר המאמן איימן חלאילה אמר לאחר המשחק: "פתחנו את המשחק קצת לא טוב, מעט מהוססים ולאט לאט נכנסנו למשחק. הייתה שמירה טיפה לקויה בהגנה בשני השערים אבל זה חלק מהדברים שאנחנו לומדים ובמחצית השנייה הלכנו והשתפרנו. יחסית למשחק ראשון אנחנו שבעי רצון מהעמידה על המגרש. אנחנו קבוצה חדשה זה ייקח טיפה זמן. יש פה חומר שחקנים טוב מאוד גם שילבנו שחקנים צעירים ואני מקווה מאוד שהם ילכו וישתפרו ובעתיד אולי יהיו חלק מההרכב הראשון"

שבעי רצון מהדרך ולא מהתוצאה. שחקני בני סכנין ועוזר המאמן איימן חלאילה

המאמן ז'אירו סבירסקי אמר לאחר המשחק: "שיחקנו נגד קבוצה חזקה, היה משחק טוב מאוד יישמנו את מה שאנחנו מתאמנים. המטרה שלנו היא לא המשחק הזה אלא הליגה בארץ אבל אני גאה בשחקנים הם כולם עשו את המיטב, התוצאות טובות ולדעתי שיחקנו יותר טוב מא.א.ק אתונה. אנחנו לא אוהבים להפסיד אבל הפעם התוצאה לא משנה לנו אלא ההופעה עצמה וההופעה שלנו הייתה טובה מאוד ויש לנו זמן להשתפר".

קפטן הקבוצה חאלד חלאילה אמר לאחר המשחק: "מסתכלים על הדרך לא התוצאה, היינו בחלק מהמשחק עדיפים על אתונה שנחשבת לקבוצה חזקה מאוד. אנחנו נהיה קבוצה חזקה אנחנו צריכים עוד קצת זמן אבל רואים שבונים כאן קבוצה חזקה ונעשה הכל כדי להיוןת מוכנים לליגה שזה הלחם שלנו. יש לנו קבוצה טובה וחזקה ויחד עם הקהל וההנהלה נעשה עונה טובה. אני קורא לקהל שהשנה יחזור למגרשים ויעודדו את הקבוצה כי הם מאוד חשובים חלנו ואני בטוח שנייצג את סכנין והמגזר בצורה הכי טובה"

#בניסכנין

כתבות נוספות