סלימאן אזברגה: לא עמדנו בציפיות בעונה האחרונה. יצטרפו לסגל בני לוד עוד ארבעה שחקנים

בני לוד בהובלת המאמן סלימאן אזברגה הצליחה לסיים את העונה האחרונה במקום השביעי בפלייאוף העליון, אך שאפה ליותר מזה. בימים אלו עובדת הקבוצה על בניית הסגל לעונה הקרובה והיציאה למחנה האימונים תוך הבהרה שהמטרות יהיו זהות והן להגיע כמה שיותר גבוה בטבלת הליגה הלאומית.

עד כה צירפה בני לוד באופן רשמי את הקשר פיליפ מנה והמגן הימני מוחמד אבו אל היג'א. בנוסף, בקבוצה הבהירו בנוגע למחנה האימונים שהיציאה אליו דורשת השקעה כספית רבה ובימים אלו היא ממתינה להסדיר את נושא תרומות הספונסרים וגיוסם על מנת לסגור את פרטי היציאה למחנה והיעד שלו.

שוחחנו עם מאמן הקבוצה, סלימאן אזברגה, על ההכנות לקראת פתיחת העונה, המטרות והתכניות לחיזוקים בהמשך. ראשית התייחס לנושא סגל הקבוצה: "הסגל עדיין לא סגור, צריכים להצטרף עוד ארבעה שחקנים עד אמצע השבוע הבא והסגל ייסגר לפני היציאה למחנה אימונים. כיום חסר לסגל בלם ברמה טובה, קשר אחורי, חלוץ ומגן שמאלי. בנוגע לשחקנים שהצטרפו עד כה, הם שחקנים ברמה טובה מאוד שיעזרו למועדון להצליח ויעזרו לקבוצה להגיע לאן שהיא צריכה להגיע".

לא מסתפק במעט, שואף גבוה. סלימאן אזברגה

צילום: יוסף אבו מרסה

את העונה האחרונה סיימה בני לוד במקום ה-7 בפלייאוף העליון, אך שאפה בתחילת העונה להרבה יותר. בנושא הזה אמר: "העונה שעברה הייתה כושלת מבחינת השגת המטרות שלנו כי הן לא היו להגיע למקום ה-7 אלא גבוהות בהרבה, אך לצערי הרב לא הצלחנו להשיג אותן ולא עמדנו בציפיות שהיו לקבוצה. המטרות לעונה הקרובה יהיו דומות לאלו של השנה שעברה והן להגיע כמה שיותר גבוה בטבלה. אף פעם קבוצת בני לוד לא מסתפקת במעט, אלא תמיד השאיפות שלה גבוהות מאוד ואני מקווה שבעונה הקרובה נעמוד בכל אותן ציפיות".

עזבו את הקבוצה מספר שחקנים ביניהם מלך השערים וואיל מריסאת(לראשל"צ). תהיה לכך השפעה על הקבוצה?

"הקבוצה אף פעם לא נמדדת בשחקן אחד, בני לוד נמדדת בכל צוות השחקנים שלה וכמו שעשינו בעונה שעברה עם וואיל מריסאת, כך אנחנו יכולים לעשות גם בעונה הבאה ושחקן אחר יהיה כמוהו. בכל מקרה אנחנו מאחלים לו בהצלחה".

לא בונים על שחקן אחד. בני לוד נפרדה מוואיל מריסאת

צילום: יוסף אבו מרסה

אנס דאבור, שהגיע לקבוצה בחלון ההעברות של העונה האחרונה, החליט להישאר עונה נוספת בבני לוד וזאת לאחר שהיו לו לא מעט הצעות אחרות. מסתמן שמערכת היחסים שלך איתו טובה מאוד "אנס דאבור העדיף להישאר בקבוצה שיצליח בה ויתקדם בה, הוא שחקן לגיטימי לליגה לאומית שכל קבוצה רצתה שהוא ישחק בשרותיה ואני שמח מאוד שלבסוף אנס החליט לשחק בלוד ולא רק מסיבות כספיות אלא גם מסיבות אחרות שגרמו לו להישאר כאן. אנס אוהב את הקבוצה שמצדה נותנת לו להוכיח את עצמו, הוא מקבל כאן הרבה כבוד ולדעתי אחת הסיבות שתרמו להצלחתו בעונה שעברה היא האמון הגדול שהקבוצה נותנת בו והאמון הגדול ביני לבינו".

היחסים הטובים הכריעו. דאבור נשאר לעונה נוספת בקבוצה

צילום: יוסף אבו מרסה

כבר היו לכם כמה משחקי אימון (מול כפר סבא בו ניצחה 1:0 ומול הפועל ת"א הפסידה 2:1) איך התרשמת מהסגל שלך במשחקים האחרונים? "המשחקים האלו הם משחקים שתורמים בעיקר לכושר המשחק וצפייה בשחקנים הנבחנים, לאו דווקא נמדדת בהם היכולת. אני מקווה שעד סיום ההכנות לפתיחת העונה כל המשחקים יהיו ברמה גבוהה ואנחנו נהיה מוכנים".

עד כמה כל מה שקורה עם הבעלים מוחמד אזברגה משפיע על הקבוצה עצמה וההכנות לקראת פתיחת העונה? "אי אפשר להסתיר ולהגיד שזה לא משפיע, אבל אני בטוח שהכל יסתדר ואני מקווה שהעונה בני לוד תעשה עונה טובה תחזור למסלול המוכר שהוא להיות בצמרת הטבלה. אני מקווה מאוד גם לראות את האוהדים של הקבוצה מעודדים את השחקנים ואת הקבוצה זה כמובן יעזור מאוד".

#בנילוד

כתבות נוספות