סבירסקי לקראת א.א.ק אתונה: ננסה לעשות את הטוב ביותר שלנו היום נגד קבוצה מאוד חזקה

בני סכנין פותחת היום(שבת) את יום האימונים הרביעי שלה בפולין ובמהלכו תפגוש את הקבוצה א.א.ק אתונה למשחק אימון ראשון.

הקבוצה ערכה אמש(שישי) שני אימונים כהכנה לקראת המשחק שיתקיים היום בשעה 18:00 נגד א.א.ק אתונה. בסכנין מתכוננים ליריבה לא פשוטה ובנושא זה אמר המאמן ז'אירו סבירסקי: "אנחנו מתאמנים קשה כי מצפה לנו משחק קשה מול א.א.ק אתונה, אני לא מכין את הקבוצה שלי רק למשחק הקרוב אלא לליגה ולעונה שתיפתח וזו הדרך שלנו. ננסה לעשות את הטוב ביותר שלנו היום נגד קבוצה מאוד חזקה, ואנחנו קבוצה טובה גם כן"

מתכוננים למשחק. סגל בני סכנין

על ההשתלבות המקצועית של השחקן ג'ונתן לוקה, שלא היה במשחק פעיל מחודש ינואר, אמר סבירסקי: "הוא עושה עבודה קשה, הוא הסתגל בסכנין"

בנוגע לשחקנים הפצועים: השוער מחמוד קנדיל התחיל אימוני ריצה אך לא צפוי להיות שותף במשחק, עטאא ג'אבר התחיל גם הוא אימוני ריצה ויחזור לאימונים מלאים רק בשבוע הבא כמו גם הילאל מוסא שחזר להתאמן לאחר פציעה ארוכה תוך קבלת תמיכה מהצוות המקצועי וישנה אפשרות ששניהם ייקחו חלק במשחק האימון.

מגובשים. שחקני בני סכנין ועוזר המאמן איימן חלאילה

בנושא השחקנים הזרים, ישנה שביעות רצון בצוות המקצועי של סכנין מהצמד השחקנים הברזילאים. בנוגע לקשר האוקראיני אלכס אלייב שהיה צפוי להגיע למחנה אימונים, בקבוצה אמרו שהוא לא הצטרף מסיבות אישיות ויגיע להתרשמות בארץ ב-18.7.

הקפטן חאלד חלאילה אמר לאתר יאללה ספורט: "יש לנו סגל באמת טוב השנה, סגל התקפי וגם הצוות המקצועי שהגיע אנחנו מאוד מרוצים. סכנין זה בית, זה משפחה והשחקנים החדשים התחברו לקבוצה ולחדר ההלבשה שלנו. אני בטוח שתהיה לנו השנה עונה טובה".

"לא מכין את הקבוצה רק למשחק הקרוב". סבירסקי

#בניסכנין

כתבות נוספות