כדורגל חופים: ניצחון לכפר קאסם שתפגוש בחצי הגמר את כרמיאל

אחרי המשחק מול נתניה בשבוע שעבר בו רשמה כפר קאסם את ההפסד הראשון שלה מאז פתיחת הליגה, היא ידעה שהיום מול תל אביב היא חייבת לחזור ולהוכיח את יכולת המשחק הטובה שלה.

 

בהשוואה ליכולת של שתי הקבוצות לאורך שלב הבתים הן הציגו משחק חלש. כפר קאסם זכתה בכדור עונשין בפתיחת השליש הראשון שסחט דנינו ובעט אותו חזק לרשת, ת"א הצליחה להשוות באמצע השליש השני מבעיטת עונשין שהגיעה לאחר טעות קשה של השוער ראני עודה שעל אף שזינק לזווית הנכונה ספג את שער השוויון, אך עוד לפני שהסתיים השליש השני דניאל דה סילבה שבעט טיל לחיבורים והעלה את כפר קאסם ל- 2:1.

 בדרך לחצי הגמר. בני פלפלה כפר קאסם

צילום: תאמר סרסור

       
בפתיחת השליש השלישי ת"א הצליחה שוב להשוות אך לאחר דקה אחת בלבד דה סילבה עם עוד כדור אדיר החזיר את היתרון לכפר קאסם ולקראת סיום גם חתם על הניצחון עם שער נוסף. בסיום המשחק היה ריבוי עבירות מצד שחקני ת"א מה שמתח את המשחק אך בלבסוף הכל הסתיים ללא התפתחויות נוספות וכפר קאסם רשמה ניצחון יקר 4:2 שמוביל אותה לחצי הגמר בו תפגוש את כרמיאל.


קבוצה נוספת של המגזר הערבי היא בני סכנין שזו עונתה הראשונה בכדורגל החופים וגם השבוע רשמה הפסד 9:3 לחדרה כאשר בשבוע הבא מצפה לה משחק הישרדות חשוב מול חולון. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload