בסכנין מסכמים את יום האימון הראשון: "מתחילים להבין את העקרונות המקצועיים של המאמן"

בני סכנין פתחה את היום השני במחנה האימונים בפולין: שביעות רצון מהשתלבות השחקנים החדשים, משחק אימון מול א.א.ק אתונה יתקיים ביום שבת.

ביום שלישי האחרון המריאה בני סכנין לעיר קיילצה שבפולין למחנה האימונים ואמש השלימה הקבוצה את היום הראשון במחנה כאשר בקבוצה סיכמו: "בסך הכל מרגישים טוב, מבחינה פיזית עובדים קשה ומבחינה חברתית מרגישים שכולם מתחברים מיום ליום הריי אחת המטרות החשובות במחנה אימונים הוא הגיבוש הקבוצתי, גם הזרים משתלבים יפה מאוד מבחינה חברתית ומקצועית".

מתגבשים חברתית ומקצועית. שחקני בני סכנין במחנה

על המאמן ז'אירו סבירסקי אמרו שחקנים בקבוצה: "אנחנו מתחילים להבין את העקרונות המקצועיים של המאמן ומקווים שלאט לאט נבין בדיוק מה הוא מצפה מאיתנו". בנוסף סיפרו שעוזרי המאמן מרסלו הברזילאי ואיימן חלאילה מורגשים מאוד מבחינה מקצועית באימונים. כמו כן ביום שבת הקרוב תפגוש הקבוצה את א.א.ק אתונה למשחק אימון בו יבדקו האם הגיבוש החברתי והמקצועי יניב לקבוצה גם תוצאות.

משחק נוסף במחנה האימונים נקבע לקבוצה מול קורונה קיילצה הפולנית בתאריך 17/07 ובנוסף היא תקיים משחק אימון לאחר חזרתה לארץ מול פנאתנייקוס היוונית כאשר זו תארח את בני סכנין בתאריך 23/07.

ניסוי כלים ראשון לבני סכנין מול א.א.ק אתונה

#בניסכנין

כתבות נוספות