אחי נצרת תצא למחנה אימונים בסופיה. משא ומתן עם בלם ישראלי וקשר זר

אחי נצרת תמריא למחנה אימונים בסופיה(בולגריה) בין התאריכים 23-30/07 בכוונה להמשיך בהכנות לפתיחת העונה. משא ומתן עם בלם ישראלי וקשר כנף זר.

היציאה של אחי נצרת למחנה האימנוים צפויה להכין אותה לצורך פתיחת העונה בה היא סימנה לעצמה כמטרה להיות בצמרת הליגה הלאומית ואפילו לעשות דרכה אל היעד הנחשק, הליגה הבכירה בישראל - ליגת העל. האמנם גולת הכותרות שעולות מההנהלה של הקבוצה היא שעליית ליגה בתכניות ובהישג יד, אלא שהאסטרטגיה הננקטת בקבוצה בנושא זה היא ברורה ולפיה ישנה הסתמכות על שחקני בית, בחירה נכונה של שחקנים מליגות נמוכות וחיזוק בעמדות הקריטיות בשחקנים ישראלים ותיקים וזרים מוכשרים.

יחד עם המצטרפים חדשים. אחי נצרת תצא למחנה האימונים בסופיה

כמו כן הודיעה הקבוצה באופן רשמי על עזיתם של: גל ספיר, איתי אלקסלסי, מיקי יזאו, חביב ג׳אבר, מוחמד אבו ראס, עלי חטיב, מתיאס מרטין ובו זמנית בישרו באופן רשמי על חתימתם הסופית של אחמד שעבאן, ברונו ריקרדו, חסן אבו זייד כאשר על הצטרפותם פורסם לראשונה באתר יאללה ספורט ובנוסף אליהם עלו מהנוער: אחמד דראושה, עלי דוח׳י, יזן נסאר, יוסף סמארה, אמיר אבו סאלם.

בנוגע לשחקנים הנבחנים בקבוצה, בקבוצה אמרו כי מרוצים ממג'ד עבדו שחקנה של בני זלפה בעונה שעברה ומועמר קראקרה מעירוני טבריה שמתאמנים עם הקבוצה והם צפויים לצאת גם למחנה האימונים יחד עם כל הסגל. כמו כן הקבוצה נמצאת במשא ומתן עם בלם ישראלי וקשר כנף זר.

#אחינצרת

כתבות נוספות