בני סכנין: הקבוצה נחתה בפולין, הבלם בר אביטן לא יצא. המגרש בדוחא יהיה מוכן לקראת דצמבר

בני סכנין נחתה בשעה זו בפולין, הבלם בר אביטן לא יצא יחד עם הסגל. החלו העבודות באצטדיון דוחא והוא צפוי להיות מוכן לקראת דצמבר.

הקבוצה נחתה בשעות האחרונות בפולין ותשהה בעיר קיילצה. כמו כן ביום חמישי הקרוב תקיים משחק אימון מול קבוצה סלובקית ובתאריך 15/07 תשחק הקבוצה מול א.א.ק אתונה כאשר שוב תשחק הקבוצה תחת הצוות המקצועי החדש והמאמן ז'אירו סבירסקי שמתרשם בימים אלו לראשונה משחקניו על המגרש.

מי שלא יצא למחנה האימונים הוא הבלם בר אביטן שחתם לפני יומיים באופן רשמי בקבוצה. בסכנין אמרו בנושא: "התכנית השתנתה בעקבות החתמת עלאא אבו סאלח, נמצא איתו את הפתרון עם כבוד".

צוות האימון של בני סכנין לאחר הנחיתה בפולין

בנושא אחר, בתכנית הרשת של אתר יאללה ספורט דיבר השבוע חבר ההנהלה וליד גאליה על נושא המגרש בדוחא לאור העובדה שבני סכנין תאלץ לארח את משחקיה במגרש בעכו, מה שמדאיג את חברי ההנהלה וגורם לקבוצה לשאת בכל העלויות וההוצאות. הגורם שאחראי על תפעול מגרש הכדורגל הוא העירייה, שכבר התחילה בשיפוץ האצטדיון ביחד עם מגרש האימונים כאשר מדובר בעבודות שעלותן כ-17 מיליון ש״ח.

עימאד חמזה, מנהל האצטדיון בסכנין, אמר ליאללה ספורט בנושא: ״המגרש הביתי יהיה מוכן רק לקראת חודש דצמבר לכל היותר, האצטדיון עובר כרגע שיפוץ כללי לפי הדרישות של המנהלת ובנוסף לתקן הנדרש".

יפתחו את העונה מחוץ לאצטדיון הביתי. קהל בני סכנין

צילום: מועדון בני סכנין

על משך זמן העבודות והאפשרות להקדמת תאריך סיומן אמר עימאד חמזה: "הדברים לא תלויים רק בעירייה ,התקציב של העירייה בפרויקט הוא רק 30%, וה 70% צריכים הרשאה תקציבית מאשרת. כל דבר מצריך מאיתנו לפתוח מכרז ולחכות לקבלת התקציב המיועד לכך, אבל אנחנו עושים את כל המאמצים בכדי שהאצטדיון יהיה מוכן לקראת דצמבר"

על השיפוצים והשינויים שצפויים לעשות במגרש: "קודם כל אנחנו מדברים על פרויקט שעלותו מגיעה ל 17 מיליון ש״ח וכולל מגרש אימונים, מגרש סינטטי ועוד שיפוץ האצטדיון עצמו. השיפוץ כולל שיפוץ של חדרי אורחים ומארחים, צביעה כללית של כל המגרש, החלפת כל הכיסאות ביציעים ולצד זה מנהלת הליגה ביקשה לפני הנהלים שתהיה לנו מערכת כריזה מודרנית ומשוכללת, עמדת צילום נוחה וגם לשפץ את תא התקשורת בנוסף למסך שיהיה בתוך המגרש. היציע המערבי יכוסה בקירוי וציפוי אבן לחזית הדרומית".

כמו כן התייחס גם לכעס של הקבוצה בנושא: "אכפת לנו מאד מהקבוצה, אבל הדברים לא תלויים רק בנו אלא בהעברת הכספים והעבודה לפי החוק והמכרזים. בואו לא נשכח שהרבה קבוצות משחקות מחוץ למגרש הביתי שלהם כמו מכבי והפועל תל אביב והשיפוצים יכולות לפגוע כלכלית בקבוצה. מדובר בהוצאה, אבל הגיע הזמן שיהיה מצקן ראוי בדוחא ומקווים שזה לא יימשך מעבר לדצמבר".

#בניסכנין

כתבות נוספות