בני כאבול הולכת על כל הקופה: הקהל כבר מחכה לפתיחת העונה, הסגל כמעט מושלם

הקבוצה מליגה ב צפון א' כבר מוכנה לעונה הבאה כאשר שחקנים חדשים כבר חתמו בקבוצה ולהפך, שחקנים רבים גם עזבו את הקבוצה. כמו כן המאמן מרואן ריאן ממשיך לעונה שלישית בקבוצה.

בני כאבול על סף סיום ההכנות שלה לפתיחת העונה הקרובה כאשר בהיבט הסגל צמד הבלמים אמיר עליסאת וחאלד זבידאת ממשיכים כמו גם כל שאר שחקני הבית הצעירים שלראיית הצוות המקצועי הוכיחו שהם שחקני הרכב טובים.

בנושא ההחתמות החדשות שביצעה, הקבוצה החתימה את השוער רבאח רבאח שהוא אחד מהשוערים המוערכים ביותר בליגה בליגה שרשם במהלך הקריירה מספר עליות ליגה. בנוסף אליו הצטרף הבלם מכפר סמיע אדהם פלאח שכבר היה על סף חתימה בליגה א' וברגע האחרון בחר את בני כאבול שהביעו את רצונם בשחקן שיכול לחזק את החלק האחורי.

התחזקה. בני כאבול

בחלק ההתקפי הנחיתה כאבול שני שחקנים חדשים, החלוץ שלומי ביטון ששיחק בעבר בבית"ר חיפה מאותה ליגה ובשנה שעברה שיחק בליגה השלישית וכבש 31 שערים והשחקן מוחמד חגיר מליגה אלף שנחשב לשחקן חזק ומהיר ובכך הסגל כמעט הושלם והקבוצה אמורה להתחיל את האימונים בשבוע הבא במגרש הביתי וצפוי שהקהל יבוא למגרש לתמוך בשחקנים.

בנושא שחקנים שעדיין לא סגרו בקבוצה ועזבו או מועמדים לעזוב, ברשימה זו נמצאים החלוץ מוהנד ריאן שעדיין מתלבט איפה לשחק לאחר שקיבל התעניינות ממספר קבוצות. השחקן שרשם עונה מדהימה מעדיף לשחק בליגה בכירה אבל בקבוצה מאמינים שהוא ימשיך לאחר שעשו את החיזוקים הנכונים לסגל. כמו כן נפרדה הקבוצה מהשחקן מוחמד דוכי ובמקומו האריכה את החוזה לשחקן אסף פחימה לעונה נוספת לאחר שכבר שיחק בשורותיה בחצי העונה האחרונה.

הקהל מחכה לראות את השחקנים במגרש. בני כאבול מוכנה לפתיחת העונה

אם כך, יו"ר ההנהלה כבר לא מודאג ומחכה לפתיחת הליגה. הקהל כבר התחיל להתכונן לעונה הבאה ומספר על תחושותיו שהעונה הדברים יהיו טובים יותר וכבר עלה מספר פעמים בקרב אנשי הקבוצה המשפט "רוצים לעלות ליגה".

#בניכאבול

כתבות נוספות