הפועל באקה: "חסן פדעוס לא מתחרט. אין עם מי לדבר, אין כתובת"

מאז הודעתו הרשמית של היו"ר חסן פדעוס על עזיבת הקבוצה לפני כמעט חודש, מצבה של הפועל באקה לא השתפר ובזמן שהיריבות שלה לליגה בעונה הקרובה כבר בעיצומו של מסע הרכש ובניית הסגל שלהן, להפועל באקה אפילו עדיין אין מאמן.

זה התחיל לפני כחודש, כבר אז היה נראה שהמצב בבאקה עומד להשתנות ולא בדיוק לטובה. המאמן צחי טיאר בחר לצאת לדרכו מחוץ למועדון, חלק משחקני הקבוצה חתמו בקבוצות אחרות ובתאריך 18.06 הגיעה ההודעה של היו"ר חסן פדעוס שהוא עוזב את הקבוצה באופן רשמי ונשאר עם מחלקת הנוער בלבד.

מאז ועד היום, 09.07, באקה עדיין ללא יו"ר, ללא מאמן, לא החתימה שחקנים וללא איש אחד בדמותו של פדעוס שינהל את הקבוצה. אחיו של חסן פדעוס וחבר הנהלת הקבוצה, אברהים פדעוס, ניסה לענות על השאלות שנשאלות בקרב הקהל על אחת מקבוצות המגזר הערבי המרכזיות של ליגה א' כאשר בראש ובראשונה אמר ליאללה ספורט: "מאז התפטרותו של חסן פדעוס אין כתובת בבאקה, אין עם מי לדבר. העירייה לא רוצה את הקבוצה"

פתיחת העונה מתקרבת ובאקה עדיין לא התחילה את ההכנות שלה

הייתה פגישה ביניכם? "היו רק דיבורים, יש פגישות בינינו כל הזמן. לפני כמעט שבועיים הייתה הפגישה האחרונה אחרי שחסן התפטר ולא התקדם שום משא ומתן בינינו. אין עם מי לדבר בעירייה הם לא מוכנים לקבל התפטרותו של חסן כי הם רוצים שהוא ימשיך"

ומבחינתו להמשיך בקבוצה עומד על הפרק?

"הוא רוצה חופש לשנה-שנתיים הוא כבר הרבה זמן בקבוצה והגיע הזמן שימסור את הקבוצה. אם מישהו רוצה לבוא ולהוביל את הקבוצה הוא ייתן לו בשמחה"

ולמה אתה לא לוקח את המושכות?

"אין לנו את הזמן הדרוש לניהול הקבוצה".

איך הפועל באקה תצליח להתרומם ולפתוח את העונה כמו שצריך בזמן?

"או שהעירייה תיקח את הקבוצה בחזרה ותנהל את העניינים כמו שצריך, או שתבוא קבוצת אנשי עסקים תוביל את המהלך. יש פה 30,000 איש אז אין פה מי שייקח את הקבוצה?"

שחקנים חותמים בקבוצות אחרות. הפועל באקה

אתם שלמים עם ההחלטה?

"אנחנו שלמים לגמרי עם ההחלטה, חסן לא מתחרט והפעם זה רציני מאוד. אם יבוא מי שייקח את הקבוצה חסן יעזור לו במה שיצטרכו".

ניסיתם לקבוע פגישות נוספות בקרוב?

"לא, אנחנו יצאנו מהתמונה".

ומה בנושא השחקנים? יש שחקנים שמחזיקים בחוזה לעונה הקרובה וחלק מהשחקנים עזבו כבר לקבוצות אחרות.

"אני לא מתרגש ממי שחתם בקבוצות אחרות. אני יכול להביא על כל שחקן שעזב עשרה אחרים במקומו".

הקהל מחפש תשובות

#הפועלבאקהאלגארבייה #חסןפדעוס

כתבות נוספות