מ.ס טירה: ראמי חאג' יחיא הצטרף ושחקנים נוספים האריכו חוזה

מ.ס טירה האריכה הערב(שבת) את החוזה לשחקנים מוחמד מטר, סארי סאג' יחיא ומוחמד עבד אלחי. ראמי חאג' יחיא חתם בקבוצה.

שני השחקנים בעמדות הקשר והחלוץ ימשיכו בעונה הבאה תחת המאמן מוחמד סמארה כמו גם השוער השני מוחמד עבד אלחי. כמו כן במהלך השבוע הקרוב צפויה לשבת הנהלת טירה עם שחקנים חדשים שיצטרפו לקבוצה כך שעד פתיחת העונה הרשמית שלה ב-17.07 הכוונה היא להשלים את בניית הסגל.

השחקנים והנהלת הקבוצה לאחר הפגישה

בנוסף לשניים, חתם בקבוצה המגן בן ה-19 ראמי חאג יחיא, שגדל במחלקת הנוער של רמת השרון ובעונה אחרונה שיחק באיחוד בני באקה בליגה הלאומית לנוער.

ראמי לאחר החתימה

בהמשך לנושא התכניות ובניית הסגל של טירה, התראיין אמש(שישי) לתכנית הרשת "יאללה ריאדה" של אתר יאללה ספורט יו"ר הקבוצה עבד טיטי ואמר: "אני מודע למצב שבו היינו בעונה שעברה שהביא אותנו לסכנת ירידה ולכן השנה נשקיע יותר בשחקני הרכש. אנחנו מעלים השנה את הרף והמטרה לעונה הקרובה היא לא רק להישאר בליגה עם בסיס של שחקני בית אלא כמה שיותר למעלה עם בסיס שחקני הבית, אני אמרתי שלא יתקבל מקום שביעי ומטה".

על עזיבתו של הקשר סמיר עבד אלחי אמר: "סמיר שחקן של טירה, שחקן נשמה. זה לא הסתדר בינינו מבחינה כלכלית אבל נביא שחקן טוב שיהיה בעמדה שלו בימים הקרובים. גם הקהל שלנו מתעדכן באופן שוטף על מה שקורה בקבוצה, יש לנו קהל של ליגה לאומית ומעלה".

#מסטירה

כתבות נוספות