פיטר אליאס ואיאס עראף הושאלו להפועל נצרת עלית

שני הכשרונות הצעירים פיטר אליאס ואיאס עראף הושאלו להפועל נצרת עלית בליגה הלאומית.

איאס עראף ופיטר אליאס, שני הכישרונות הצעירים ששיחקו במחלקת הנוער של מכבי חיפה, הושאלו להפועל נצרת עלית בליגה הלאומית כאשר החתימה הרשמית בין הצדדים נעשתה היום באמצעות עורך דינם שרבל ג'ובראן.

איאס עראף, הקשר בן ה-19, עשה עונה מוצלחת מאוד במחלקת הנוער וסומן כמי שבדרך הנכונה והמהירה לעשות את הפריצה שלו וכזכור מי שעוד זיהתה את הכישרון של הנער הצעיר היא דינאמו זגראב שזימנה אותו למבחנים אצלה שיתקיימו במהלך החודש הקרוב. אגב, נכון לעכשיו מייצגו של השחקן עו"ד שרבל ג'ובראן קיבל את האישורים הנדרשים עבור הנסיעה.

איאס ערף לאחר החתימה

ופיטר אליאס, המגן הימני בן ה-19, גם כן היה מהשחקנים הבולטים במחלקת הנוער וידוע כמגן התקפי ומוכשר מאוד שסומן כפוטנציאל גדול במחלקת הנוער של הירוקים.

השניים הושאלו להפועל נצרת עלית כחלק מתכנית המושאלים החדשה של מכבי חיפה לפיה הקבוצות הקולטות מתחייבות לשחקנים דקות משחק וזה חלק מהתכנית שלה לקידום השחקנים הצעירים שלה אשר היא בונה עליהם לעתיד הקרוב.

פיטר אליאס לאחר החתימה

מייצגם של השחקנים עו"ד שרבל ג'ובראן אמר ליאללה ספורט: "מאמין בשני השחקנים הצעירים שיוכיחו את עצמם בדקות המשחק שיקבלו בליגה הלאומית ואני בטוח שהם בדרך הנכונה ויסללו את דרכם להרכב הראשון של מכבי חיפה בעתיד. אני מודה לקבוצת נצרת עלית ובמיוחד למנהל המקצועי רועי כהן על המקצועיות שלו בבחירת שני השחקנים הכישרוניים של מכבי חיפה. אני בטוח שבשנה הבאה כל הליגה תדבר על שני השחקנים האלו"

איאס ערף ופיטר אליאס לאחר החתימה

#הפועלנצרתעילית #איאסעראף

כתבות נוספות