אום אל פחם לא תחפש לו מחליף: רגב וולק האריך את החוזה לעונה נוספת

לאחר משא ומתן שנמשך זמן רב, הצליחה אום אל פחם להשאיר את הבלם שלה רגב וולק לעונה נוספת. מאהר חסון מונה לעוזר המאמן באופן רשמי.

הפועל אום אל פחם בהובלת המאמן אחמד סבע וצוות ההנהלה עובדת בימים האחרונים על השלמת בניית הסגל שלה כאשר אמש(חמישי) האריכה את החוזה לשחקן שלה מהעונה האחרונה רגב וולק. הבלם, שעלה עם הקבוצה לליגה א' והגיע אליה מקבוצת הפועל הרצליה והיה אחד השחקנים המשמעותיים שלה כמו גם של אום אל פחם בעונה האחרונה, החזיק במספר הצעות כאשר בחן את כולן והישארותו לעונה נוספת לא הייתה בטוחה.

כעת, לאחר שהאריך את החוזה לעונה נוספת, אמר רגב וולק ליאללה ספורט: "תמיד הייתה לי עדיפות להפועל אום אל פחם ואמרתי להם את זה מהרגע שהסתיימה העונה ואפילו לפני כן. יש חיבור טוב ביני לבין אום אל פחם, זה מקום שיש לי פינה חמה אליו בלב. היו שיחות שנמשכו קרוב לחודש אם לא יותר ועל הפרק כיוון שהיו עוד כמה הצעות"

נציג ההנהלה עלאא מחאג'נה אמר ליאללה ספורט: "מאוד שמח על החתימה של רגב, עבדתי קשה כדי שהחתימה שלו תצא לפועל. למרות שהיו לו מספר הצעות מליגה לאומית וליגה א', היה לנו חשוב שהוא יישאר בקבוצה כי אנחנו מאוד אוהבים את השחקן הזה"

רגב וולק לאחר החתימה

בנוגע לעוזר המאמן מאהר חסון, הוא מונה באופן רשמי לעוזרו של אחמד סבע. כזכור, מאהר כבר היה בקבוצה לפני כשנתיים כאשר היה עוזר המאמן של מועאד נסראלדין ולאחר שפוטר מועאד הוא גם עמד על הקווים בתור מאמן ראשי במשך כמה משחקים כאשר המפורסם מביניהם הוא המשחק מול הפועל רובי שפירא אותו ניצח יחד עם הקבוצה בתוצאה 1:0 .

בנושא אחר, אום אל פחם תפתח את האימונים באופן רשמי בתאריך 10/07 כאשר עקב שיפוצים במגרשה הביתי היא תתאמן מחוץ לאום אל פחם.

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות