שאקר סאקר נשאר בעכו: "זה הבית שלי ובית לא עוזבים בקלות. אנצל כל דקת משחק כדי להתקדם ולהיות שחקן

שאקר סאקר, חלוצה הצעיר של הפועל עכו שחזרה לליגת העל אחרי עונה אחת בליגה הלאומית, מתכונן לפתוח את עונתו השישית במועדון. שאקר בן ה-20 שיחק בקבוצת הנערים של המועדון ולאחר מכן כשעלה לקבוצת הנוער של המועדון הוא כבר החל להשתלב בקבוצה הבוגרת. כעת, רגע לאחר שחתם על חוזה חדש במועדון, השחקן שיתף אותנו במה שעבר עליו עד היום בקבוצה ובציפיות שלו לקראת העונה הקרובה ודרך אגב, יש לו מסר מאוד ברור לכל מי שחרץ את גורלה של קבוצתו טרם תחילת העונה.

איך אתה מסכם את הקריירה שלך עד היום?

"אני נמצא במועדון חמש שנים ומתקדם מיום ליום. יש פה תנאים מעולים, אצטדיון טוב, אימונים ברמה גבוהה מאוד ויחסי אנוש מצוינים שגורמים לי להתרכז אך ורק בכדורגל."

נשאר בבית. שאקר סאקר

צילום: מועדון כדורגל הפועל עכו

היו לך כמה הצעות מקבוצות בליגה הלאומית, למה בכל זאת החלטת להישאר בעכו למרות שלא קיבלת הרבה דקות משחק בעונה הקודמת?

"עכו זה הבית שלי ובית לא עוזבים בקלות, את האהבה והתמיכה שאני מקבל מהאוהדים פה אני לא אקבל בשום מקום אחר. מה גם שלשחק בליגת העל זה יתרום לי מקצועית הרבה יותר מלשחק בליגה הלאומית".

אתה מאמין שתקבל את ההזדמנויות שלך עכשיו בליגה הבכירה?

"המאמן שלנו הצהיר לא פעם שהוא ייתן לטובים ביותר לשחק ולא משנה אם הם צעירים או ותיקים, כך שזה יהיה תלוי בי ובכמה אני אהיה טוב בשביל לשחק. המטרה שלי היא להשקיע הכל באימונים ולנצל כל דקת משחק שאקבל בשביל להגיע להיות שחקן הרכב קבוע בקבוצה".

בדרך לקבלת מקום בהרכב. שאקר סאקר

צילום: מועדון כדורגל הפועל עכו

הפועל עכו כבר סומנה על ידי לא מעט אנשים כיורדת כמעט בטוחה לליגה הלאומית בחזרה. עד כמה זה משפיע עליכם השחקנים?

"הדיבורים האלה דווקא ממריצים אותנו. אמנם הסגל של הקבוצה טרם הושלם, אבל אני מאמין שבסופו של דבר תהיה לנו קבוצה צעירה יחסית שיחד עם כמה ותיקים ומנוסים תתן עונה טובה. אנחנו מאמינים במאמן ובעצמנו, ולמרות שהורידו אותנו עוד לפני תחילת העונה, אנחנו נשיג את המטרה ונשאר בליגת העל."

#שאקרסאקר #הפועלעכו

כתבות נוספות