מאיר ארמה ממשיך במכבי נוג'ידאת, יורי סרקולסקי חתם ושחקנים נוספים האריכו חוזה

מכבי נוג'ידאת האריכה את החוזה למאמן מאיר ארמה, החתימה שוער חדש והאריכה חוזה לשחקנים נוספים.

העולה החדשה לליגה ב' החלה בהכנות ובבניית הסגל שלה כאשר בראש ובראשונה האריכה את החוזה למאמן מאיר ארמה שכזכור, הגיע בחודשים האחרונים של העונה לאחר שפוטרו המאמנים סלאח אבו ליל ומואיד לואבנה. ארמה הוביל את הקבוצה בשלושת החודשים האחרונים ועלה איתה לליגה ב' לאחר שהייתה צמודה למכבי טמרה לאורך כל העונה וסיימה במקום הראשון ובהפרש נקודה אחת בלבד ממנה. המאמן שמוערך מאוד על ידי הנהלת הקבוצה ימשיך להוביל אותה ולתרום מניסיונו גם בעונה הקרובה.

ממשיך לעונה נוספת. ארמה

בנוסף למאמן, הקבוצה האריכה חוזה לשחקנים נוספים בסגל והחתימה את השוער יורי סרקולסקי שכזכור מכיר היטב את נוג'ידאת כאשר שיחק מעונת 2011-12 למשך שתי עונות בקבוצת הפועל נוג'ידאת ומאז עזב למכבי נצרת עלית והפועל בית שאן בליגה א' צפון בה שיחק עד העונה האחרונה בה לא היה פעיל עקב פציעה.

סרקולסקי לאחר החתימה

השחקנים שהאריכו חוזה הם טאהא זובידאת, אדהם מנאסרה, חוסין אבו תאיה, חאלד ח'טיב, דרור ביטון (שוער) ושחקני הבית ביניהם מוחמד חאפד נוג'ידאת, נסים נוג'ידאת והקפטן מוחמד זכי נוג'ידאת שישמש גם כעוזר מאמן.

הקבוצה תמשיך בבניית הסגל שלה בימים הקרובים כאשר חבר ההנהלה ראא'ד נוג'ידאת אמר ליאללה ספורט: "המטרה שלנו היא פלייאוף עליון ואנחנו נמצאים במשא ומתן עם עד שני שחקנים מליגה א'. אנחנו בונים קבוצה שתתבסס על שחקני הבית ויש לנו שחקני בית אדירים וברמה גבוהה, חלק גדול מהם בעל הישגים בכדורגל הישראלי. אנחנו בונים קבוצה חזקה שתתחרה על המקומות הראשונים בטבלה והמטרה שלנו היא לא פחות מפלייאוף עליון"

הקפטן ישמש גם כעוזר מאמן. מוחמד זכי נוג'ידאת(מימין)

#מכבינוגידאת

כתבות נוספות