הפועל בועיינה: שני שחקנים חדשים הצטרפו, מאמן על סף חתימה

מאמן חדש עדיין לא חתם באופן רשמי בהפועל בועיינה אך העבודה על בניית הסגל נעשית ואמש(שני) החתימה הקבוצה שני שחקנים חדשים.

הפועל בועיינה עובדת בקצב בימים האחרונים, החל מהמתווה הניהולי לאור מינוי של זאהר סולימאן לתפקיד מנהל הקבוצה שיעבוד יחד ובתמיכת עמאד חמודה, ועד עמדת המאמן שעדיין לא מאוישת אך לקבוצה יש מועמד מוביל שצפוי לאייש אותה באופן רשמי בימים הקרובים(רומן זולו).

לצד השינויים והמשא ומתן שמתנהל לקידום סגירת עמדת המאמן, בבועיינה מצטרפים לקצב ההכנות וההחתמות של קבוצות ליגה ב' כאשר החתימו אמש שני שחקנים חדשים. בנושא זה אמר היו"ר עמאד חמודה ליאללה ספורט: "עוד לא החתמנו את רומן, אני מאמין שכבר בימים הקרובים נשב בכדי לסגור את הכל בינינו אך כל קבלת החלטה בקשר לסגל הקבוצה והחתמות חדשות נעשית בתיאום איתו ועם כל הצוות המקצועי"

השחקנים שחתמו הם השוער שאדי מיעארי ששיחק בעונה האחרונה בכפר מנדא. מיעארי בן ה-29 כבר שיחק בהפועל בועיינה כשהגיע אליה בעונת 2015-16 לאחר 8 עונות בהפועל סכנין, משם עבר ליריבה הצמודה בליגה ב' כפר מנדא וכעת, חוזר באופן רשמי לבועיינה.

שאדי מיעארי לאחר החתימה

ובנוסף, חתם המגן מידן שטיינברג ששיחק בעונה האחרונה בצור שלום בליגה א' צפון. שטיינברג בן ה-28 שיחק בצור שלום במשך שתי עונות רצופות ובעברו שיחק בקבוצות נוספות בליגה א' ביניהן עירוני טבריה ומ.ס כרמיאל\צפת בה שיחק את רוב שנותיו וממנה גם יצא במהלך תקופתו לפני מספר שנים לחצי עונה בליגה הלאומית, אך בעקבות פציעה שהייתה לו באותה עונה חזר לליגה א' צפון.

שטיינברג לאחר החתימה

#הפועלבועיינה

כתבות נוספות