אימון הפתיחה בנצרת: חמישה שחקנים חדשים השתתפו. "השאיפות יהיו גבוהות יותר ונקווה שנזנק כדי לעלות

אחי נצרת פתחה היום(שני) את העונה באופן רשמי כאשר קיימה את אימון הפתיחה בעילוט. שחקנים חדשים זומנו.

אימון הפתיחה של אחי נצרת סיפק עניין רב בהיבט סגל הקבוצה שנבנה בימים אלו לקראת העונה הבאה. בצוות המקצועי נכחו אדהם הדייה(מאמן), וויסאם חלאילה, עלאא סאיג, עאדל בהלול (מאמן כושר) וג'עפר בדראן (מאמן שוערים).

השחקנים החדשים שהצטרפו לאימון הם חסן אבו זייד, ברונו ריקרדו, מועמר קראקרה, מג'ד עבדו, אחמד שעבאן ובנוסף התאמנו השוערים גד עמוס, אחמד עכרייה ונזאר חלבי כמו גם שחקנים שהיו בסגל בעונה שעברה יאיא פטי, אכראם שריח, נאאל חוטאבה, עוביידה אבו רביע,איהאם אבדאח , ספואן חילו, סאלח חוסיין, עלאא בכר, חמודי ח'טיב, מואמן סאלח ופארס מרגיה. החסיר את האימון הראשון אמג'ד סלימאן בעקבות פציעה.

אימון ראשון, מטרות גדולות. שחקני אחי נצרת

מנהל הקבוצה אחמד ג'אבר אמר בסיום האימון: "נפרדנו השנה מגל ספיר, איתי אלקסלסי, מרטין ועלי חטיב שהיו שחקנים בכירים שלפי החלטות מקצועיות החלטנו להיפרד מהם. סגר את תנאיו בקבוצה שחקן הכנף ברונו ונצרף אליו עוד התקפה כמו גם שחקן הגנה נוסף. נבחנים אצלנו המגן הימני מג'ד עבדו, החלוץ מועמר קראקרה ושחקני נוער נוספים. לקחנו את מג'ד עבדו כפרויקט לראות אם הוא מתאים לליגה הלאומית כמו שעשינו בשנה שעברה עם עלאא בכר שהגיע אלינו מליגה ב' ופרח השנה אצלנו אז מקווים שיהיה אותו הדבר עם מג'ד עבדו"

לוקחים אותו כפרויקט ומאמינים בו. עבדו בסיום האימון

עוד הוסיף ג'אבר על מטרות הקבוצה: "אנחנו מקווים שהשנה תהיה לנו קבוצה חזקה שתרוץ בצמרת ואני חושב שאנחנו הקבוצה הראשונה בליגה הלאומית שפתחה את האימונים עם 80-90 אחוז סגל בנוי. חסן אבו זייד סיכם בקבוצה ואני חושב שהוא שחקן מעל הליגה הוא שיחק כל שנות חייו בליגת העל ואני מקווה שיעזור לקבוצה גם ברמה המקצועית וגם באישיות ונקווה שתהיה לנו הצלחה השנה"

שנה ראשונה בליגה הלאומית. אבו זייד

מאמן הקבוצה אדהם הדייה אמר: "הקבוצה נתנה עונה מאוד טובה עם הרבה שחקני בית, היא לא צריכה לעבור שינוי גדול אלא להשלים את הפינות שהיו חסרות בקבוצה בעיקר הקישור, המגן השמאלי וההתקפה כאשר בנוסף לשחקנים שכבר הצטרפו היום לאימון, בהיבט החלק ההתקפי נביא עוד שחקן זר ובזה נסגור את הסגל לשנה הבאה. מקווה שניתן עונה טובה, יותר טובה מהשנה שעברה, השאיפות יהיו גבוהות יותר ונקווה שנזנק כדי לעלות ליגה כי אנחנו קבוצה עם סגל חזק מאוד עם אלה שהצטרפו ועוד יצטרפו"

הדייה והשחקנים בפתיחת האימון

#אחינצרת

כתבות נוספות