אחי נצרת תפתח היום את העונה באופן רשמי: חסן אבו זייד יוצג, שחקנים חדשים נוספים יצטרפו

אחי נצרת תפתח את העונה היום כאשר תקיים את אימון הפתיחה באצטדיון עילוט. הקבוצה תציג באופן רשמי את שחקניה החדשים ובנוסף מנהלת משא ומתן עם שחקנים נוספים.

 

לאחר תקופת פגרה לא פשוטה שעברה על אחי נצרת בה היה בקבוצה מאין חוסר וודאות סביב המטרות והיעדים לעונה הקרובה, היום(שני) תיפתח העונה של הקבוצה באופן רשמי. כזכור, בשבועות האחרונים התקיימה פגישה בין הנהלת הקבוצה לבין ראש העיר לאחר שנדחתה זמן רב, ובה נקבע כי הקבוצה תקבל את התקציב הדרוש לה על מנת לרוץ בצמרת הליגה הלאומית ולהתחרות על עליית ליגה בעונה הקרובה. על אף שבקבוצה נזהרים מהצהרות, אימון הפתיחה היום בשעה 17:00 יספק עניין רב בנושא זה בעקבות השמות החדשים שיוצגו בו.

לא כולם נשארו. אחי נצרת תפתח את העונה עם סגל שונה

צילום: הדף הרשמי אחי נצרת

 

כמן כן, יוצגו היום באופן רשמי המגן אחמד שעבאן ששיחק בעונה האחרונה בעירוני נשר, סגר במכבי הרצליה לפני מספר שבועות אך לבסוף החליט שלא לפתוח את העונה בשורותיה וצפוי להצטרף לצוות השחקנים החדשים של אחי נצרת, שחקן הכנף הפורטוגלי ברונו ריקרדו ששיחק בחצי העונה האחרונה בהפועל ירושלים ואחי נצרת התעניינה בו עוד מהעונה שעברה. השם המעניין ביותר שיגיע לאימון הפתיחה והצטרף באופן רשמי לקבוצה, שהוא גם הצהרת כוונות של אחי נצרת לעונה הקרובה, זה הוא שחקן ליגת העל חסן אבו זייד ששיחק בעונה האחרונה בבני יהודה והפועל תל אביב. בנוסף אליהם, יוצג קשר הולנדי ששיחק בליגה השנייה בהולנד בעונה האחרונה.

 .הצהרת כוונות. אבו זייד מצטרף לאחי נצרת

 

מי שלא יגיעו לאימון הפתיחה היום הם: איתי אלקסלסי(חתם בהפועל כפר סבא) , עלי חטיב, מרטין. 

כמו כן, אחי ממשיכה לחשוב על בנייה עתידית של הסגל ומנהלת משא ומתן עם החלוץ מוראד אבו ענזה ששיחק בעונה האחרונה בהפועל עכו.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload